WOW: World of Warcraft kodai

Skiltyje Žaidimų kodai dar viena naujiena ir šį kartą tai vienas populiariausių online tipo žaidimų WOW: World Of Warcraft. Žaidimą WOW: World Of Warcraft galime laikyti pačiu didžiausių RPG tipo žaidimu, tiek pačio žaidimo atžvilgiu tiek jame esančių vartotojų. Žaidime WOW: World Of Warcraft Jūs pateksite į platų ir fantastinį virtualųjį pasaulį kuriame galėsite susikurti veikėją turintį panašių savybių kaip ir Jūs.  Žaidime galima ne vien kariauti, bet ir apsijungti, prekiauti ir pan.Virtualiajame WOW: World Of Warcraft pasaulyje veikia ir firmos darbuotojų valdomi veikėjai,kurie suteikia žaidimui įdomumo.

Pradedami žaisti WOW: World Of Warcraft jūs galėsite pasirinkti kieno pusėje norite žaisti: Aljanso ar Hordos.Aljansui priklauso Žmonės, Naktiniai Elfai, Gnomai, Nykštukai irDraenai.Horda susideda iš Nemirėlių, Orkų, Taurenų, Trolių ir Kraujo Elfų.  Taip pat, galite pasirinkti vieną iš devynių rasių: Druidas (Druid), Plėšikas (Rogue), Magas (Mage), Karys (Warrior), Medžiotojas(Hunter), Riteris (Paladin), Kunigas (Priest), Šamanas (Shaman) ir Raganius (Warlock). Priedo galima išmokti daugiau profesijų. Galima pasirinkti 2 pagrindines profesijas ir 3 antrines.

WOW: World Of Warcraft yra sudarytas iš dviejų žemynų. Tai Draenor(Outland) ir Azeroth. Azerote yra du kontinentai, Rytų Karalystė (EasternKingdoms) ir Kalimdor. Kalimdoras yra Hordos žaidėjų buveinė, o RytųKaralystėje gyvena Aliansas. WOW: World Of Warcraft The Wrath of the Lich King papildyme yra žemynas pavadinimu Northrend Azeroto šiaurėje.

Štai tiek tikimes naudingos informacijos žaidimui WOW: World Of Warcraft jums paruošė skiltis Žaidimų kodai. Dabar dovanojame komandas bei kodus skirtas žaidimui WOW: World Of Warcraft, kurios pagreitina žaidimą ir yra lengvai įsimenamos, o jei kartais užmiršite visuomet galite apsilankyti skiltyje Žaidimų kodai.


WOW: World of Warcraft - Chat komandos
Įveskite norimą komandą į chat'o langelį norėdami aktyvuoti pasirinktą veiksmą

 /dance šokti
 /sleep miegoti
 /fart papersti
 /silly Juokauti
 /bind Nustato esamo bind vietą
 /cast Užburia pasirinktą asmenį
 /chat or /chathelp Visos chat komandos
 /follow or /f Jūsų veikėjas seka pasirinktą veikėją/draugą
 /ghelp Visos Guild komandos
 /party or /p Nusiunčia žinutę į Party Chat'ą
 /r Atsakyti paskutiniam Jum rašiusiam žmogui
 /say or /s Siųsti žinute šalia esantiem žmonėm
 /who Visi žaidėjai esantys Online
 /yell or /y Šaukti žinutę vietovėje kurioje esate
 /em Create an emote
 /played Nurodo laiką praleistą žaidžiant su esamu veikėju
 /, /c, or /csay Nusiunčia žinutę kanalo numeriui
 /announcements or /ann Palieka žinutes kanale
 /afk Nustato įspėjimą kitiems jog esate ne prie kompiuterio
 /dnd Nustato įspėjimą jog esate užsiėmęs
 /ban Baninti žaidėją iš kanalo
 /unban Atbaninti žaidėją iš kanalo
 /chatlist Visi kanalai
 /chatwho or /chatinfo Visi kanalo nariai
 /cinvite or /chatinvite Pakviesti žaidėją į kanalą
 /join, /channel, or /chan Prisijungti prie kanalo
 /kick Kick žaidėją iš kanalo
 /leave, /chatleave, or /chatexit  Išeiti iš kanalo
 /mod or /moderator Nustatyti žaidėjui moderatoriaus statusą
 /unmod or /unmoderator Panaikinti žaidėjo moderatoriaus statusą
 /mute or /unmute Uždrausti žaidėjui kalbėti
 /squelch or /unsquelch nutildyti žaidėją
 /voice or /unvoice pakeisti žaidėjo voice leidimą
 /password or /pass pasikeisti slaptažodį

 


ŽAIDIMŲ KODAI TAISYKLĖS
 
Gerbiami, skilties žaidimų kodai, lankytojai,
 
Kaip ir visos viešose vietose skiltyje Žaidimų kodai galioja tam tikros nustatytos taisyklės bei tvarko, kurios laikantis mes siekiame sukurti malonią ir žaidimams žaisti palankią aplinką. Siekiant pilnos harmonijos skiltyje Žaidimų kodai mums prireiks Jūsų pagalbos bei pareigingumo laikantis skilties Žaidimų kodai parašytų taisyklių/ prašymų:
 • Skiltis Žaidimų kodai yra maloni ir pozytiviai nusiteikusi bendruomenė, nelinkusi į vulgarybes. Mūsų pagrindinis tikslas užtikrinti jog skiltyje Žaidimų kodai vyrauja tvarka, o kitaip sakant visi skilties lankytojai rašo padorius ir civilizuotus komentarus. Trumpiau tariant - N E S I K  E I K I T E. Visi vulgarūs, nepadorūs, nešvankūs, įžeidžiantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus, siekiantys reklaminių tikslų, pasikartojantys komentarai bus ištrinti.
 • Visi pritarsite jog interneto platybės yra beribės, ieškant konrso pasirinkta tema. Pildydami skiltį žaidimų kodai, mes stengiames atrasti visus įmanomus žaidimo kodus, šiuo atveju WOW: World OF Warcraft. Kadangi skiltį prižiūri ne robototai, o žmonės, mes kartais nesugebame rasti visko, kas galėtų palengvinti žaidimo WOW: World Of Warcraft eigą. Tačiau padėti galite ir Jūs: radę informacijos, gudrybių galinčių įtakoti žaidimą WOW: World Of Warcraft, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties WOW: World Of Warcraft lankytojais.
 • Kategorija Žaidimų kodai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimų kodų, kurie Jūsų nuomone tinka grupėje Žaidimų Kodai, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimų kodai tinka, patalpinsime ji grupėje Žaidimų Kodai.
 • Nepamirškite pagirti žaidimo WOW: World Of Warcraft kodai aprašymo bei skilties Žaidimų Kodai adminų darbo.

Balsavimas

Žiūrėta: 17225   |   Balsų: 26   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai