Žaidimai vaikams - Sujunk taškus

Kartu su kategorija Žaidimai vaikams pasimokėm matematikos, atrast žodžius, o dabar atėjo laikas išmokt ir abėcėlės. Dar vienas naujas žaidimas kategorijoje Žaidimai vaikams. Match the dots (liet. Sujunk taškus) - tai smagus anglų kalbos abėcėlės mokantis žaidimas. Tikimes šis kategorijos Žaidimai vaikams pristatomas žaidimas bus naudingas mažiesiem komiuteristam.

Žaidimai vaikams - Match the dots (liet. Sujunk taškus) patarimai ir valdymas:

Gaila kategorija Žaidimai vaikams nerado tokio žaidimo tik su lietuviška abėcėle. Na, bet ir anglų kalba nepadarys žalos. Žaidimo tikslas sujungt taškelius į vieną gražų garsiojo paukštelio Tweety atvaizdą, bet tai reikia daryt ne bet kaip, o abėcėlės tvarką. Paspaudus ne tą raidelę jums pasirodys liūdnas veidukas. Kadangi žaidime Match the dots (liet. Sujunk taškus) yra tik vienas lygis, tam, kad žaidimas nebūtų toks trumpas ir nuobodus, kategorija Žaidimai vaikams siūlo žaist jį tol kol be klaidų sujunksite visus taškelius be klaidų.

Taigi tiek patarimų nuo Žaidimai vaikams kategorijos. Mes labai tikimes, kad Žaidimai vaikams siūlomi žaidimai bus naudingi mažiesiem mūsų tinklapio lankytojam. Mes turim tokį įtarimą, kad labai daug komentarų iš jų pusės negalėsime sulaukt, taigi tikimes jų iš tėvelių arba vyresniu brolių/sesių. 

Taip pat, mes atvirom pašto dėžutėm laukiam jūsų laiškų su žaidimų pasiūlymais Žaidimai vaikams kategorijai. Siųskite juos adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" . Mes būtinai pasistengsime, kad jūsų pageidaujami žaidimai atsidurtų kategorijos Žaidimai vaikams aplanke.


Balsavimas

Žiūrėta: 119370   |   Balsų: 190   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai