Žaidimai vaikams - Spalvotas Pasiutimas

Mes ir vėl čia, skiltyje Žaidimai vaikams, pasišventę talpinti tik pačius mieliausius ir geriausius žaidimus. Skiltyje Žaidimai vaikams talpinami flash žaidimai skirti lavinti mažylių vaizduotę, reakciją, kalbas, skaičiavimo įgūdžius bei kitas savybes. Juk žaidimai privalo būt ne tik smagūs bet ir naudingi. Šį kartą mažiausiem mūsų internautam, skiltis Žaidimai vaikams dovanoja dar viena smagų flash žaidimėlį Colorful Madness (liet. Spalvotas Pasiutimas). Žaidimas Colorful Madness (liet. Spalvotas Pasiutimas) padės mažiesiem atskirti šiltas, malonias spalvas, nuo šaltų bei niūrių. Taip pat, su kiekvienu lygiu žaidimo Colorful Madness (liet. Spalvotas Pasiutimas) tempas vis didės, taigi tai padės lavinti reakciją.

Žaidimai vaikams - Colorful Madness (liet. Spalvotas Pasiutimas) valdymas/patarimai:

Kaip jau minėjome Colorful Madness (liet. Spalvotas Pasiutimas) padės lavinti Jūsų reakciją ir gebėjimą skirti spalvas. Žaidimo pagrindinis tikslas, sugauti visas gerasias spalvas, tam, kad padėti nuspalvinti miestelį. Tačiau kaip visados, kažkas bandys Jums sukliudyti, metydamas negeras, pilkas, bei juodas spalvas, kurių negalima gaudyti. Sugavę vieną iš jų, prarasite gyvybę, o nepagavę gerosios spalvos taip pat neteksite vienos gyvybės. Pasibaigus gyvybėms Jūsų žaidimas bus baigtas. Vos nepamiršome paminėti jog žaidimas Colorful Madness (liet. Spalvotas Pasiutimas) valdomas R O D Y K L Ė M I S. Taip pat, pasibaigus lygiui, už surinktus taškus, Jūs galėsite įsigyti gyvybių arba tapti greitesniu.

Štai tiek pagalbos, kurią Jums suteikia Žaidimai vaikams. Tikimes padėsite lašeliui nuspalvinti miestą žaidime Colorful Madness (liet. Spalvotas Pasiutimas).

 


Žaidimai vaikams, lankytojai,

 

Iš pavadinimo galite lengvai suprasti, jog kategorija Žaidimai vaikams yra skirta išskirtinai mažiesiems mūsų tinklapio lankytojams, tad pasistenkime visi jog ji liktu nepaliesta vulgarybių ir teiktų džiaugsmą mažiesiem skilties Žaidimai vaikams lankytojam. Siekiant to, teriakia laikytis kelių, labai paprastų taisyklių/prašymų:

  • Skiltis Žaidimai vaikams, tarp visos daugybės kategorijų yra vienintelė vieta nepaliesta žiaurybių, kurių nepridera klausytis/matyti skilties Žaidimai vaikams lankytojam. Siekdami užtikrinti jog mažieji kompiuteristai nekentės nuo vulgarių komentarų, maloniai prašome susilaikyti nuo keiksmažodžių skiltyje Žaidimai vaikams. Mes pasiliekame teisę ištrinti visus beprasmius, vulgarius, įžeidžiančius, besikartojančius ar tiesiog mum nepatrauklius komentarus. Mieli lankytojai, skiltis Žaidimai vaikams skirta itin mažiems vaikams ir yra vienintelė skirta jiems, tad būkite geri - N E S I K E I K I T. 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 47141   |   Balsų: 43   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai