Žaidimai vaikams - Nuspalvink Garfield'ą

SKILTIES ŽAIDIMAI VAIKAMS TAISYKLĖS
 
Gerbiami, skilties Žaidimai vaikams lankytojai,
 
Kategorijos Žaidimai vaikams administracija maloniai prašo laikytis itin paprastų, tačiau reikšmingų taisyklių skiltyje Žaidimai vaikams, kadangi mes norime užtikrinti jog mažieji kategorijos Žaidimai vaikams patirs smagius nuotykius žaisdami flash žaidimus. 
  • Pati pirma ir svarbiausia taisyklė  - NESIKEIKTI. Patys suprantate jog kategorija Žaidimai vaikams yra skirta mažiausiems tinklapio lankytojams, todėl mes norime užtikrinti jog grupėje Žaidimai vaikams  vyraus maloni ir džiaugsminga nuotaika. Žaidimai vaikams skiltyje talpinami žaidimai yra be smurto ir vulgarybiu, todėl mes tikimes jog kiti, Žaidimai vaikams skiltyje apsilankė lankytojai gerbs mažesniuosius ir nevartos keiksmažodžių. Visi vulgarūs, nešvankūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, beprasmiai, reklamos tikslais skirti komentarai bus trinami.
  • Radai žaidimą, kuris tavo nuomone tiks skiltyje Žaidimai vaikams? Nebijok, siųsk mums laišką su savo siūlomo žaidimo nuoroda ir pasistengsime, kad Jūsų norimas žaidimas patektų į skiltį Žaidimai vaikams. Laškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"  
    Perskaitę ir apsvarstę Jūsų pasiūlymus mes patalpinsime Jūsų žaidimą kategorijoje Žaidimai vaikams, sukurdami jam smagų aprašymą kuriam bus paminėtas JŪSŲ VARDAS ir nuopelnai.
  • Pripažįstame, jog kartais klaidų pridarome ir mes, kadangi esame tokie pat žmogėnai kaip ir Jūs, kurie yra linkę daryti klaidas, konors nepastebėti. Tačiau tokiais atvejais, tikimes Jūsų pagalbos. Pastebėję gudrybių galinčių palengvinti žaidimo eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Žaidimai vaikams lankytojais.

Balsavimas

Žiūrėta: 50958   |   Balsų: 56   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2014-08-20 I was struck by the hoetsny of your posting /hongxtxf.com [url=/tgahulzcv.com]tgahulzcv[/url] [link=/rabizund.com]rabizund[/link]
by I was struck by the hoetsny of your posting http://hongxtxf.com [url=http://tgahulzcv.com]tgahulzcv[/url] [link=http://rabizund.com]rabizund[/link]
2014-08-15 Peefrct shot! Thanks for your post!
by Peefrct shot! Thanks for your post!
2012-02-25 Nesmones didesnes nemačiau gyvenime nesamonė
by Gintare
2012-02-03 Atsibodo tas Garfildas!!!
by Gabi
2011-12-28 The forum is a brighter place tanhks to your posts. Thanks!
by The forum is a brighter place
2011-08-03 suuuudaaas
by =]
2011-05-14 kas cia per zaidas. tik spalvini. bliamba 1metu vaiks galetu zaist.
by auguste
2011-02-22 Eikit šikt nesąmonė. Spalvykit, vaikučiai. XD
by PUPPY
2010-12-18 man patinka spalvint garfilda
by kornelija

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai