Žaidimai vaikams - Matematika

Geriausia laiko švaistymo zona zaidimai88.lt nepamiršta nei vieno mūsų lankytojo, net ir pačio mažiausio. Tam kad mūsų mažieji svetainės lankytojai nebūtų nuskriausti ir pasijustų išskirtiniai mes jiems sukūrėme kategorija ŽAIDIMAI VAIKAMS. Kategorijoje žadimai vaikams mažieji neras jokio smurto ir tt. Vienas iš pavyzdžių yra žaidimas Matematika. Šis kategorijos zaidimai vaikams jums siūlomas žaidimas lavina matematikos įgūdžius. Kai kurie veiksmai gali ir suaugusiuosius priverst pajudint smegenėles.

Žaidimai vaikams - Matematika

Žaidimas Matematika yra skirtas pradinių klasių mokinukams. Jame jūs galėsite atlikinėti du skirtingus matematinius veiksmus: SUDĖTĮ ir ATIMTĮ. Žaidimo MATEMATIKA valdymas:

Rašiklį valdykite PELYTE, suskaičiavę jums duotą užduotį dešinėje pusėje raskite atsakyma ir jį paspauskite. Tada paspauskite kairiajame kampe esantį mygtuką "NEW PROBLEM" taip pat viršuje galite pakeisti veiksmus iš sudeties į atimtį ir atvirkščiai.

Ir štai kaip ir visi šio trumpo matematinio žaidimo "MATEMATIKA" paaiškinimai kuriuos jums paruošė kategorija ŽAIDIMAI VAIKAMS. Na, nebent jūs radote kokių ors patarimų mažiesiems. Tokiu atveju nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kategorijos ŽAIDIMAI VAIKAMS mažaisiais lankytojais. Taip pat galite reikštis mūsų FORUME .

Taip pat, jei norite nudžiuginti mažuosius kategorijos ŽAIDIMAI VAIKAMS lankytojus, siųskite mums žaidimus arba nuorodas į juos adresu info@zaidimai88.lt arba palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI ", ir mes būtinai pasistengsime, kad jūsų siūlomas žaidimas atsirastų kategorijoje ŽAIDIMAI VAIKAMS.

 

Vaikiškiausia laiko švaistymo zona @(*-*)@ zaidimai88.lt @(*-*)@


Balsavimas

Žiūrėta: 406284   |   Balsų: 678   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai