Žaidimai vaikams - Kosmoso Kelionė

Žaidimai vaikams - Kelionė kosmosu

Mokinukai.lt tai internetinis portalas, kuriame pateikiamas užduočių ir pateikčių paketas. Kuriant šią priemonę į pagalbą buvo pasitelkta patyrusių pedagogų komanda. Visos pateiktys ir užduotys atitinka Išsilavinimo standartus, jos pritaikytos taip, kad tėveliai ar mokytojas galėtų parinkti moksleiviui pristatomos informacijos kiekį pagal gebėjimus.  Ši priemonė gali būti pritaikyta ir labai gabiems, žingeidiems ir vidutinio lygio moksleiviams.  Ši priemonė skirta klasės darbui ar individualiam naudojimui. Ši priemonė turi skirtingą prieigą mokytojams ir moksleiviams. Moksleiviams skirtoje prieigoje visas užduočių ir pateikčių paketas išdėstomas paprastai, aiškiai ir žaismingai, o mokytojams -pateiktys ir užduotys išdėstomos struktūriškai. Taip pat ši prieiga mokytojui suteikia galimybę sudaryti pažangumo ataskaitas ir taip stebėti kiekvieno moksleivio individualų darbą atliekant tam tikras užduotis.
Priemonėje iš viso yra 20 skirtingų demonstracijų bei 30 pažintinių ir kontrolinių interaktyvių užduočių.
Spalvingos animuotos pateiktys, įdomūs veikėjai padės paaiškinti, pristatyti tam tikras pamokos temas, taip sutaupydamos laiko mokytojams. Pateiktys taip pat skatina moksleivius diskutuoti tam tikrais klausimais ar prisiminti jau žinomus dalykus.  
Ši priemonė moksleivius supažindina su geografijos pagrindais, astronomijos pagrindais, kalendoriumi, gyvūnais, augalais, pateikia informacijos apie  žmogaus kūną, bei sveikatą.

 

Kategorijai Žaidimai vaikams labai svarbi jūsųnuomone apie žaidimus esančius joje. Taigi nepatingėkit ir pasidalinkitsavo nuomone su kitais kategorijos Žaidimai vaikams lankytojais. Taippat, jei radote žaidimų kurie jūsų nuomone tiktų kategorijai Žaidimaivaikams, nedelskit ir būtinai rašykite mums laiškus su savopasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tieisiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI ". Ir mes būtinai pasistengsime, kad jūsų norimas žaidimas pakliūtų į skiltį žaidimai vaikams.


Balsavimas

Žiūrėta: 61382   |   Balsų: 48   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai