Žaidimai vaikams - Įrankių pavadinimų ieškojimas

Kad niekas neliktų nuskriaustas, o ypac mūsų mažieji lankytojai zaidimai88.lt nusprende papildyt Žaidimai vaikams kategorija, tam, kad net ir patys maziausieji galetų kartu su teveliais arba netgi vieni išbandyt linksmus flash žaidimus pristatomus kategorijos žaidimai vaikams. Kategorija Žaidimai vaikams stengiasi, kad žaidimai talpinami joje būtų naudingi mažiesiem kompiuteristam. Tool Word Search (liet. Įrankių pavadinimų ieškojimas) - žaidimas kurį jums šį kartą dovanoja Žaidimai vaikams kategorija. Tikimes, kad ši Žaidimai vaikams kategorijos dovana, patiks mažiesiem lankytojam :)

Žaidimai vaikams - Tool Word Search (liet. Įrankių pavadinimų ieškojimas) valdymas ir patarimai:

Tool Word Search (liet. Įrankių pavadinimų ieškojimas) - tai naujas Žaidimai vaikams siūlomas žaidimas. Šis žaidimas, mūsų nuomone, turėtų pagerint mažųjų lankytojų anglų žinias, išmokys juos labiau susikaupt ir leis jiems smagiai praleist laiką, galbūt kartu su tėveliais, o gal net ir patiems. Suradę vieną iš šone pateiktų žodžių, paprasčiausiai pelytės pagalba apibraukite jį nuo pradžios iki pabaigos. žaidimas bus baigtas kuomet visi šone pateikti žodžiai bus surasti. Kadangi žaidimas Tool Word Search (liet. Įrankių pavadinimų ieškojimas) pateiktas anglų kalba, Žaidimai vaikams kategorija nusprendė išversti visus pateiktus žodžius, tam, kad prisidėt prie mažųjų lankytojų anglų kalbos gerinimo ir tiesiog palengvint žaidimą:
Axe - kirvis
Chisel - kaltas
Cutters - pjovikas arba žnyplės
Drill - grąžtas
Grinder - malūnėlis/šlifuotojas
Ladder - kopečios
Lathe - tekinimo staklės
Level - gulsčiukas
Pliers - replės
Rake - grėblys
Sander - šlifuotojas
Saw - pjūklas
Shovel - kastuvas
Trowel - mentė/kastuvėlis
Wrench - veržliaraktis

Taigi tai visi paaiškinimai ir patarimai kuriuos suteikia kategorija Žaidimai vaikams. Kadangi žaidimai talpinami Žaidimai vaikams kategorijoje yra gan mažiems vaikučiams, tai pastabų ir komentarų tikimes iš jų tėvelių arba vyresnių brolių, aišku bus labai malonu jei sulauksime komentarų/padėkojimų ir iš mažųjų kompiuteristų.

Taip laukiam ir laiškų su pasiūlymais kokių dar žaidimų reiktų kategorijoje Žaidimai vaikams. Juos siųskite adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI" . Mes būtinai pasistengsime, kad jūsų norimais žaidimais, Žaidimai vaikams kategorijoje galėtų džiaugtis patys mažiausieji.


Balsavimas

Žiūrėta: 58292   |   Balsų: 53   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai