Žaidimai parsisiųsti - Beach Party Craze


 

 

Norėdami atsisiųsti
SPAUSKITE PAVEIKSLIUKĄ

Žaidimai parsisiųsti - Beach Party Craze
 
Skiltyje Žaidimai parsisiųsti - vasara! Pristatome naują žaidimą Beach Party Craze, kuriame Jums priklausys nuosavas paplūdimys. Jame jūs turėsite aptarnauti atėjusius klientus ir vykdyti kiekvieną jų užgaidą siekiant didesnio užmokesčio. Gautus pinigus galėsite investuoti į naują inventorių ir linksmybes klientams. Svarbiausia: greitai ir efektyviai aptarnauti atėjusius pliažautojus tam, kad jų neprarasti. Aptarnaukit, uždirbkit ir plėskit savo pliažo biznį žaidime Beach Party Craze skiltyje Žaidimai parsisiųsti. 
Norėdami parsisiųsti šį žaidimą privalote užtikrinti, jog Jūsų kompiuteris atitinka šiuos minimalius reikalavimus:
Operating system:
Windows 98SE, 2000, ME, XP , Vista
Processor speed:
Pentium II, 1000 MHz
RAM:
512 Mb RAM
Disk space (uncompressed):
40 MB
Graphics Card:
16 Mb 3D video card
Sound Card:
onboard soundcard or soundblaster
DirectX version:
8 or later 

SKILTIES ŽAIDIMAI PARSISIŲSTI TAISYKLĖS
Gerbiami, skilties Žaidimai parsisiųsti lankytojai,
 
Tinklapio zaidimai88.lt kūrėjai, tikisi sukurti malonų, žaisti palankų tinklapį įkurį norėtųsi sugrįžti ne kartą. Siekdami to mes tikimes ir Jūsų pagalbos. Lankydamiesi Žaidimai parsisiųsti bei kitose kategorijose, būkite malonūs laikykites keleto svarbių, bet nevaržančių taisyklių, kurios padės sukurti malonią aplinką kategorijoje Žaidimai parsisiųsti bei visame zaidimai88.lt tinklapyje:
  • Kiekvienas iš Jūsų, gali pastebėt kąnors naujo, kąnors kas yra netaip. Skiltis Žaidimai parsisiųsti maloniai prašo -netylėk.Pasidalink tuo su kitais skilties Žaidimai parsisiųsti lankytojais/žaidėjais
  • Tikimes Jūsų tarpe atsiras aktyvistų, kurie napatingės ir atsiųsvieną kitą žaidimo pasiūlymą kategorijai Žaidimai parsisiųsti.Tai padaryti galite netgi dviem skirtingais būdais:
    a) elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt 
    b)užpildę kontaktinę formą skiltyje "KONTAKTAI "
    Skiltis Žaidimai parsisiųsti stengsis kiek galėdama, kad Jūsų siūlomas žaidimas atsidurtų čia, skiltyje Žaidimai parsisiųsti ir pelnytų kitų lankytojų malonę
  • Kategorija Žaidimai parsisiųsti nėra keiksmams skirta vieta, taigi visi pasikartojantys,beprasmiai,nešvankūs, vulgarūs, įžeidžiantys komentarai bus paprasčiausiai trinami. Taip pat, skiltis Žaidimai parsisiųsti nėra vieta pažintims arba erotiniams pokalbiams, tad vėlgi būtkite malonus susilaikyti nuo apsikeitimo numeriais ar kitomis kontaktinėmis formomis. 
  • Rašykite gražius, malonius, pagiriančius Žaidimai parsisiųsti administracijos darbus komentarus. 

Balsavimas

Žiūrėta: 46287   |   Balsų: 126   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai