Žaidimai mergaitėms - Kirpykla

Daugumai merginų labai patinka prižiūrėti plaukus, daryti šukuosenas. Iš pradžių sau, o kiek vėliau ir kitiems. Turbūt daug kas iš merginų visai norėtų turėt nuosavo grožio saloną ar kirpyklą. Iš pradžių kategorija Žaidimai mergaitėms siūlo išbandyt save žaidime Barber Shop (liet. Kirpykla) kuriame pagrindinis tikslas ne kirpt plaukus ir daryt gražias šukuosenas, o išlaikyt savo kirpyklą.

Žaidimai mergaitėms - Barber Shop (liet. Kirpykla) valdymas ir patarimai:

Žaidime  Barber Shop (liet. Kirpykla) kaip jau minėjome jūs turėsite prižiūrėti kirpyklą. Tiksliau padėti Jeanne, kuri atidaro naują kirpyklą ir tikisi, jog su tavo pagalba ji taps populiari ir pelninga. Jei ne, Jeanne neteks kirpyklos ir darbo. Žaidimo valdymas nėra sunkus: visą žaidimą valdysite pelyte. Atėjus klientui, pasodinkite jį į jo norimą kėdę (kirptis, plautis galvą ir tt). Stenkites, kad visi klientai būtų patenkinti (nereiktų laukt). Žaidimo metu jūs tobulinsite savo kirpyklą įvairiais dalykais: žurnalais laukiantiems, plaukų džiovinimo aparatu ir tt. Jūsų tiklas surinkti reikiamą taškų kiekį, kad galėtumete pereit į kitą lygį. Kategorija Žaidimai mergaitėms linki sėkmingo verslo ;)

Jei žaisdami žaidimą Barber Shop (liet. Kirpykla) atradote kokių nors gudrybių, kurios galėtų palengvint žaidimą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo žiniomis su kitais kategorijos žaidimai mergaitėms lankytojais. Taip pat mums svarbi jūsų nuomone ir įvertinimai žaidimams esantiems kategorijoje Žaidimai mergaitėms. Tad netingėkit ir rašykit!

DĖMESIO!
Jei radote žaidimų kurie jūsų nuomne pritaptų skiltyje Žaidimai mergaitėms, nedelskit ir rašykit mums savo laiškus su pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite laiškelį skitlyje "KONTAKTAI" ir mes būtinai pasistengsim jog jūsų norimas žaidimas blizgėtų skiltyje Žaidimai mergaitėms.


Balsavimas

Žiūrėta: 382991   |   Balsų: 968   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai