Stalo žaidimai - Laivų karai

Ilgai negalėjome apsisprest į kurią gi skiltį idėt šį žaidimą. Žaidimo metu reikia šaudyt, todėl galėjome jį idėt į skiltį šaudyklės; žaidimas reikalauja šiokio tokio loginio/strateginio mąstymo, tad lengvai galėjome jį priskirt skilčiai Loginiai žaidimai, tačiau galiausiai nusprendėme patalpint jį skiltyje Stalo žaidimai. O taip! Vos nepamiršome paminėt koks tai žaidimas. BattleShips (liet. Laivų karai) - toks žaidimo pavadinimas, kuris sukėlė tiek daug dvejonių. Kodėl į kategoriją Stalo žaidimai? Todėl, kad šis žaidimas iš pradžių atsirado ne virtualiame pasaulyje, o ant žaidimų lentos arba languotame sąsiuvinyje. Patys pripinsit, kad kažkada per pamokas esat žaidę šį žaidimą  su savo klasioku, iki tol kol jus pagavo mokytoja. Kategorija Stalo žaidimai pataria: šiais laikais, žaisiti Laivų karus dar lengviau, kadangi yra mobilieji telefonai ir nemokamos žinutės :)

Stalo žaidimai - BattleShips (liet. Laivų karai) valdymas/patarimai

Pasinėrę į prisiminimus apie mokyklą vos neužmiršome Jums, gerbiami skilties Stalo žaidimai lankytojai, paaiškinti žaidimo BattleShips (liet. Laivų karai) valdymo. Žaidimo BattleShips (liet. Laivų karai) taisyklės niekuom nesiskiria nuo tradicinių, ne kompiuterinės žaidimo versijos taisyklių: žaidimo pradžioje Jūs tūrite galimybę rinktis iš penkių skirtingų laivų, kurie visi skiriasi savo dydžiu. Pasirinkę norimą laivą turitę padėtį jį į norimą vietą (laivai dedami vertikaliai ir horizontaliai, norėdami pasukt laivą naudokite rodykles). Išdėstę visus penkis savo laivus Jūs pradėsite žaidimą BattleShips (liet. Laivų karai). Šauti galite vieną kartą iš eilės. Jei pataikote į priešo laivą galite šauti tol kol prašausite. Žaidimą BattleShips (liet. Laivų karai) laimi tas, kuris pirmas subombarduoja visus priešininko laivus. Kategorija Stalo žaidimai pataria: svarbiausia tinkamai išdėliot laivus - nedėkite laivų vienas šalia kito, taip priešui bus lengviau pataikyt į Jūsų laivus, taip pat, rodyklių pagalbą sukiokite laivus ir išdeliokite skirtingai. Tiek informacijos, kurią parengė skiltis Stalo žaidimai.Gerbiami, skilties Stalo žaidimai atstovai:
1)Kartais nutinka taip, kad skilties Stalo žaidimai adminai konors nepastebi, kąnors netaip parašo ar šiaip privelia klaidų - juk mes lygiai tokie patys žmogėnai kaip ir Jūs. Taigi skiltis Stalo žaidimai maloniai prašo - netylėk lyg pilna burna vandens prisėmęs!Dalinkis naudinga informacija su kitais skilties stalo žaidimai atstovais/žaidėjais. Tiek mes, tiek jie, būsime Tau dėkingi.
2) Ne visada kategorija Stalo žaidimai gali nuspėti kas domina/patraukia šios skilties lankytojus. Tikimes visoje pilkoje masėje, atsiras aktyvistų, kurie nepatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlyma skilčiai Stalo žaidimai. Tai įgyvendinti Jūs galite netgi dviem būdais:
    a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
    
b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
Skilties Stalo žaidimai adminai pasistengs,kad Jūsų pageidaujami žaidimai kuo skubiau sublizgėtų skiltyje Stalo žaidimai.
3)Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Stalo žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Stalo žaidimai - vieta žmonėm, kurie domisi stalo žaidimais ir maloniai juos žaidžia, taigi visi beprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantys kitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.
N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
4) Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Stalo žaidimai adminai ir jų darbas B)

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 35617   |   Balsų: 20   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai