Stalo žaidimai - Jenga

zaidimai88.lt didžiuojasi galėdami pristatyti naują, smagią ir gan azartišką kategoriją - Stalo žaidimai. Ko verta tikėtis iš kategorijos Stalo žaidimai? Atsakysime paprastai: čia bus talpinamį įvairūs stalo žaidimai perkelti į virtualųjį pasaulį. Kuom gali būt naudinga skiltis stalo žaidimai? Vėl gi atsakysime paprastai: įsivaizduokit, kad norite pirkt žaidimą, bet nežinote ar ištikrųjų verta. Tai ne bėda! Ateinate čia, į kategoriją Stalo žaidimai ir išbandote kompiuterinę Jūsų norimo žaidimo versija, ir jei ji Jums patiks, tuomet garantuotai džiaugsites savo pirkiniu. Taip pat, kategorija Stalo žaidimai gali būt naudinga aiškinantis kaip žaist žaidimą, kadangi po kiekvienu flash žaidimu mes padarome detalų žaidimo taisyklių aprašymą. Pirmasis skilties Stalo žaidimai pristatomas žaidimas yra Jenga.

Stalo žaidimai - Jenga taisyklės/patarimai:

 

Iš pradžių paaiškinsime kaip žaist šią, žaidimo Jenga, flash versiją. Jūsų tikslas, pastatyti kuo aukštesnį bokštą. Tai padaryti reikės traukiant kaladėles ir statant jas ant viršaus. Žaidimas Jenga bus baigtas tuomet, kai Jūsų bokštas neatlaikys ir nugrius.
Žaidžiant šią Jenga versiją, kurią dovanoja Stalo žaidimai, viskas atrodo labai paprasta ir lengva. Tačiau, mūsų smagus kolektyvas turėjo galimybę išbandyt Jenga gyvai. Taisyklės tokios pačios kaip ir flash versijos: trauki kaladėles ir dedi jas ant viršaus. Palietus/pradėjus traukt kaladėlę privalote pabaigt tai daryt. Jūsų eilė tęsiasi iki tol kol padedate ištrauktą kaladėlę ant bokšto viršaus. Žaidimas baigiasi tuomet, kai bokštas nebeatlaiko ir nugriūną.
Jūs nė neįsivaizduojat kiek džiaugsmo suteikė šis žaidimas, o smagiausias momentas, kai bokštas sugriūną ne dėl Jūsų kaltės.
Štai tiek patarimų Jums dovanoja kategorija Stalo žaidimai, žaidimui Jenga.

Malonus kreipimasis į visus kategorijos Stalo žaidimai lankytojus:

Gerbiami, Lankytojai,

a)Stalo žaidimai skiltis puikiai supranta, jog kaikurie lankytojai ITIN didžiuojasižinodami daug keiksmažodžių ir nori jais pasidalint su pasauliu, bet, dėja, šiems Jūsų "žygdarbiams" skiltis Stalo žaidimai nėra tinkama vieta, tad būkite malonūs - venkite vulgarybių/keiksmažodžių rašydami komentarus.
b)
kategorijai Stalo žaidimai labai svarbi Jūsų nuomonė, tad suteikit mums laimės ir pasidalinkite savo nuomone su mumis.
c)atradę/pastebėję kąnors, kas galėtų palengvinti žaidimo Jenga eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Stalo žaidimai lankytojais.
d) šis punktas orientuotas į aktyviuosius zaidimai88.lt bei skilties Stalo žaidimai lankytojus: jei atradote žaidimų, kurie Jūsų nuomonę turėtų švytėti skiltyje Stalo žaidimai, nesidrovėkite ir siųskite mums laiškus, su savo pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI ". Mes kiek galėdami stengsimes, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas sublizgėtų skiltyje Stalo žaidimai.


Balsavimas

Žiūrėta: 49075   |   Balsų: 37   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai