Stalo žaidimai - Dots II

Gerbiami, skilties Stalo žaidimai atstovai:
1)Kartais nutinka taip, kad skilties Stalo žaidimai adminai konors nepastebi, kąnors netaip parašo ar šiaip privelia klaidų - juk mes lygiai tokie patys žmogėnai kaip ir Jūs. Taigi skiltis Stalo žaidimai maloniai prašo - netylėk lyg pilna burna vandens prisėmęs!Dalinkis naudinga informacija su kitais skilties stalo žaidimai atstovais/žaidėjais. Tiek mes, tiek jie, būsime Tau dėkingi.
2) Ne visada kategorija Stalo žaidimai gali nuspėti kas domina/patraukia šios skilties lankytojus. Tikimes visoje pilkoje masėje, atsiras aktyvistų, kurie nepatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlyma skilčiai Stalo žaidimai. Tai įgyvendinti Jūs galite netgi dviem būdais:
    a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
     
b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
Skilties Stalo žaidimai adminai pasistengs,kad Jūsų pageidaujami žaidimai kuo skubiau sublizgėtų skiltyje Stalo žaidimai.
3)Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Stalo žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Stalo žaidimai - vieta žmonėm, kurie domisi stalo žaidimais ir maloniai juos žaidžia, taigi visi beprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantys kitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.
N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
4) Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Stalo žaidimai adminai ir jų darbas B)

Balsavimas

Žiūrėta: 14835   |   Balsų: 28   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai