Sporto žaidimai - 4 wheel madness

Sporto žaidimai dovanoja žaidimą skirta ne bet kam o tikriem kietuoliam mėgstatiem monster truck mašinas - 4 Wheel Madness. Tai žaidimas kuriame galėsite važinėti per mašinas ir jas traiškyti be gailesčio. Kategorija Sporto žaidimai įrodo, kad yra tirkai ne iš kelmo spirta.

Sporto zaidimai-4 wheel madness valdymas:

4 Wheel Madness - neveltui šis žaidimas pavadintas MADNESS, kas išvertus reikštų beprotystė. Žaidime jums reikės įveikti duotą trasą su didžiuliu monster truck'u. Trasoje turėsite įvaikti įvairiausius kalnus ir pakalnes, turėsite pervažiuoti per mašinas ir tt. Taigi šis žadimas yra vienas ir beprotiškiausių kategorijoej SPORTO ŽAIDIMAI. Vos nepamiršau jo valdymas:

↑↓- važiuoja į priekį arba atgal, ←→ - palenkia mašiną atgal arba į priekį .Štai kaip ir visi žaidimo 4 Wheel madness paaiškinimai kuriuos jums parauošė kategorija SPORTO ŽAIDIMAI.

Būtume dėkingi jei radę gerų patarimų žaidimui 4 wheel madness, pasidalintumėte jais su kitais kategorijos SPORTO ŽAIDIMAI lankytojais arba apsilankykite mūsų FORUME ir ten dalinkitės naudinga informacija.

DAR ŠIS BEI TAS: jei turite/radote žaidimų kurie jūsų manymu turėtų atsidurti kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI, rašykite mums laiškus adresu info@zaidimai88.lt arba palikte žinutę skiltyje "KONTAKTAI " ir mes butinai pasitengsime, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI.


Balsavimas

Žiūrėta: 48110   |   Balsų: 54   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai