Sporto žaidimai - 3D Stunt Pilot

SPORTO ŽAIDIMAI TAISYKLĖS

Kaip ir kiekvienoje draugiškoje bendruomenėje, skiltyje Sporto žaidimai galioja keletas, daug pastangų nereikalaujančių,  taisyklių,kurių maloniai prašome laikytis visų skilties Sporto žaidimai lankytojų:

  • NEPAMIRŠKITE PAGIRTI SPORTO ŽAIDIMAI ADMINISTRATORIŲ DARBO.
  • Kategorija Sporto žaidimai svajoja išlikti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Sporto žaidimai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
  • Nepatinka skiltyje Sporto žaidimi talpinamos naujienos? Darykite tvarką! Siųskite laiškus su savo pasiūlymais, skilčiai sporto žaidimai ir reikalaukite, kad Jums patinkantis žaidimas pakliūtų į skiltį Sporto žaidimai. Tam įgyvendinti Jūs turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Gavę Jūsų žinią, pasitarę su tarybą, mes pasistengsime, kad Jūsų norimas žaidimas pakliūtų į skiltį Sporto žaidimai.
  • NEPAMIRŠKITE PAGIRTI SPORTO ŽAIDIMAI ADMINISTRATORIŲ DARBO.Negalvokite, jog skilties Sporto žaidimai administratoriai yra robotai viską atliekantys be klaidų. Mes, kaip ir Jūs, esame tokie patys žmogėnai, kurie mėgsta linksmintis, dėl to kartais būname ne itin pastabūs ir žvalūs, todėl priveliame klaidų, kąnors pamirštame arba neteisingai parašome. Jeigu Jūs, pastebėjote gudrybių galinčių padėti žaidime Monster Truck Maniac, nepatingėktie ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Sporto žaidimai lankytojais.

Balsavimas

Žiūrėta: 18225   |   Balsų: 32   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2016-05-12 Storyboard is a relatively new thing Apple has added. It’s basically just another way of organizing an application’s interface while simultaneously designing the ap1nlcatiois&#82p7;s workflow and transitions. Xib files is just what I’ve always used and what most other people use, so I recommend sticking with that.
by Storyboard is a relatively new thing Apple has added. It’s basically just another way of organizing an application’s interface while simultaneously designing the ap1nlcatiois&#82p7;s workflow and transitions. Xib files is just w
2013-08-22 VISAI NIEKO ZAIDAS
by lccnbch
2012-12-30 geras
by matas
2011-12-07 visai nieko
by Laurynas
2011-09-08 /.tiestoblog.com/clublife/ geras tusas
by mantas
2011-08-20 nepaleidzia fakeee
by Erika
2011-07-10 sudinaszaidimas
by erika228

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai