Sporto žaidimai - Scrambled Legs

Sporto žaidimai - Scrambled legs
 
Užteks tinginiaut, metas į kovą regbio aikštelėje! Skiltis Sporto žaidimai pristato naujieną - Scrabled legs,  kurioje teks, tikrąją to žodžio prasme, prasibrauti kelią į pergalę. Padedami komandos narių Jūs turite pelnyti taškus pasiekę priešininkų komandos aikštelę. Tačiau tai nebus taip lengva, kadangi po aikštelę bėgioja ir jus persekioja dideli it buivolai regbio žaidėjai, pasiruošę įsikibti jums į kojas ir neleisti pelnyti taškų. Aikštelėje taip pat mėtosi papildomi "power ups", kurie suteiks papildomų jėgų. Valdymas:
RODYKLĖS - valdyti žaidėją
SPACEBAR - prikibus žaidėjui, kuo greičiau spaudykite tam, kad jų atsikratyti
Z ir X - pasirinkti "power up"

SPORTO ŽAIDIMAI TAISYKLĖS

Kaip ir kiekvienoje draugiškoje bendruomenėje, skiltyje Sporto žaidimai galioja keletas, daug pastangų nereikalaujančių,  taisyklių,kurių maloniai prašome laikytis visų skilties Sporto žaidimai lankytojų:

  • NEPAMIRŠKITE PAGIRTI SPORTO ŽAIDIMAI ADMINISTRATORIŲ DARBO.
  • Kategorija Sporto žaidimai svajoja išlikti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Sporto žaidimai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
  • Nepatinka skiltyje Sporto žaidimi talpinamos naujienos? Darykite tvarką! Siųskite laiškus su savo pasiūlymais, skilčiai sporto žaidimai ir reikalaukite, kad Jums patinkantis žaidimas pakliūtų į skiltį Sporto žaidimai. Tam įgyvendinti Jūs turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Gavę Jūsų žinią, pasitarę su tarybą, mes pasistengsime, kad Jūsų norimas žaidimas pakliūtų į skiltį Sporto žaidimai.
  • Negalvokite, jog skilties Sporto žaidimai administratoriai yra robotai viską atliekantys be klaidų. Mes, kaip ir Jūs, esame tokie patys žmogėnai, kurie mėgsta linksmintis, dėl to kartais būname ne itin pastabūs ir žvalūs, todėl priveliame klaidų, kąnors pamirštame arba neteisingai parašome. Jeigu Jūs, pastebėjote gudrybių galinčių padėti žaidime Monster Truck Maniac, nepatingėktie ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Sporto žaidimai lankytojais.

Balsavimas

Žiūrėta: 5531   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai