Sporto žaidimai - Maksimali Treniruotė Bukagalviams

Sporto žaidimai - Ultimate Douchebag Workout (liet. Maksimali Treniruotė bukagalviams)
 
Skiltis Sporto žaidimai atkeliauja pas jus su kiek neįprastu žaidimu, sukėlusiu nemažai abejonių - šmaikštumu ir sarkazmu pasižymintis žaidimas turėjo galimybę atsidurti skiltyje Linksmi žaidimai, tačiau galiausiai nusprendėme, jog jo vieta čia, grupėje Sporto žaidimai. Kas tai per žaidimas? Ultimate Douchebag Workout (liet. Maksimali Treniruotė bukagalviams), kuriame Jūs turėsite pasiekti maksimalius treniruočių sporto salėje rezultatus.

Pavargote, kad iš jūsų nuolatos šaiposi? Pavargote, jog visos merginos jūsų šalinasi? Esate silpnutis? Mes jums turime sprendimą - Ultimate Douchebag Workout (liet. Maksimali Treniruotė bukagalviams). Jūsų pagrindinis tikslas užsiauginti kuo didesnius viso kūno raumenis treniruojantis sporto salėje. Norint pasiekti maksimalius rezultatus bei tai atlikti greitai, galėsite vartoti įvairius raumenų augimą skatinančius papildus, tačiau būkite atsargūs - jie kenkia Jūsų sveikatai. Taip pat, koks sportas, be maisto! Tam, kad turėtumėte jėgų nuolat maitinkitės, tačiau vėl gi būkite atsargūs, nes ne viskas ką dedate į burną yra naudinga, taip pat kaupia riebalus. Na, ir galiausiai nepamirškite patobulinti savo išvaizdos užsukdami į soliariumą bei kirpyklą. VALDYMAS:

SPACEBAR ir RODYKLĖS - kiekvienus raumenis reikės treniruoti skirtingai: vienur reikės greitai spaudyti nurodytus klavišus, kitur laiku atleisti ir vėl paspausti. Tam, kad būtų įdomiau žaisti, pilnai neatskleisime viso valdymo.
 
Taigi, belieka pumpuoti raumenis ir visos merginos, bei dėmesys bus jūsų žaidime Ultimate Douchebag Workout (liet. Maksimali Treniruotė bukagalviams).

SPORTO ŽAIDIMAI TAISYKLĖS

Kaip ir kiekvienoje draugiškoje bendruomenėje, skiltyje Sporto žaidimai galioja keletas, daug pastangų nereikalaujančių,  taisyklių,kurių maloniai prašome laikytis visų skilties Sporto žaidimai lankytojų:

  • NEPAMIRŠKITE PAGIRTI SPORTO ŽAIDIMAI ADMINISTRATORIŲ DARBO.
  • Negalvokite, jog skilties Sporto žaidimai administratoriai yra robotai viską atliekantys be klaidų. Mes, kaip ir Jūs, esame tokie patys žmogėnai, kurie mėgsta linksmintis, dėl to kartais būname ne itin pastabūs ir žvalūs, todėl priveliame klaidų, kąnors pamirštame arba neteisingai parašome. Jeigu Jūs, pastebėjote gudrybių galinčių padėti žaidime Monster Truck Maniac, nepatingėktie ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Sporto žaidimai lankytojais.
  • Nepatinka skiltyje Sporto žaidimi talpinamos naujienos? Darykite tvarką! Siųskite laiškus su savo pasiūlymais, skilčiai sporto žaidimai ir reikalaukite, kad Jums patinkantis žaidimas pakliūtų į skiltį Sporto žaidimai. Tam įgyvendinti Jūs turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Gavę Jūsų žinią, pasitarę su tarybą, mes pasistengsime, kad Jūsų norimas žaidimas pakliūtų į skiltį Sporto žaidimai.
  • Kategorija Sporto žaidimai svajoja išlikti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Sporto žaidimai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
 

Balsavimas

Žiūrėta: 17308   |   Balsų: 37   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345





Draugai

Zaidimai