Sporto žaidimai - Horse Jumping

 Sporto žaidimai - Horse Jumping (liet. Šokinėjimas per kliūtis su žirgu)
(aprašymas)

Sporto žaidimai sugrįžta į eterį pristatydami dar nebandytos sporto šakos trumpą flash žaidimą. Šį kartą siūlome išbandyti jodinėjimą žirgais, tačiau tai ne šiaip pasijodinėjimas ant kumelės, o rimtos varžybos ir šokinėjimas per kliūtis. Visa tai Jūs galėsite atlikti žaidime Horse Jumping (liet. Šokinėjimas per kliūtis su žirgu). 

Sporto žaidimai - Horse Jumping (valdymas)

Įveikite kliūčių ruožą per tam tikrą laiką. Kuo daugiau sėkmingai peršoksite kliūčių, tuo geresnė vietą užimsite. Gerinkite savo laiką ir parodykite geriausius rezultatus.


SPORTO ŽAIDIMAI TAISYKLĖS

Kaip ir kiekvienoje draugiškoje bendruomenėje, skiltyje Sporto žaidimai galioja keletas, daug pastangų nereikalaujančių,  taisyklių,kurių maloniai prašome laikytis visų skilties Sporto žaidimai lankytojų:

  • NEPAMIRŠKITE PAGIRTI SPORTO ŽAIDIMAI ADMINISTRATORIŲ DARBO.
  • Negalvokite, jog skilties Sporto žaidimai administratoriai yra robotai viską atliekantys be klaidų. Mes, kaip ir Jūs, esame tokie patys žmogėnai, kurie mėgsta linksmintis, dėl to kartais būname ne itin pastabūs ir žvalūs, todėl priveliame klaidų, kąnors pamirštame arba neteisingai parašome. Jeigu Jūs, pastebėjote gudrybių galinčių padėti žaidime Monster Truck Maniac, nepatingėktie ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Sporto žaidimai lankytojais.
  • Nepatinka skiltyje Sporto žaidimi talpinamos naujienos? Darykite tvarką! Siųskite laiškus su savo pasiūlymais, skilčiai sporto žaidimai ir reikalaukite, kad Jums patinkantis žaidimas pakliūtų į skiltį Sporto žaidimai. Tam įgyvendinti Jūs turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Gavę Jūsų žinią, pasitarę su tarybą, mes pasistengsime, kad Jūsų norimas žaidimas pakliūtų į skiltį Sporto žaidimai.
  • Kategorija Sporto žaidimai svajoja išlikti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Sporto žaidimai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 8026   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai