Sporto žaidimai - Downhill Snowboard 2

Sveiki gyvi, visi skilties Sporto žaidimai fainai, ekstremalaus ir žiemos sporto megėjai. Pasiilgot adrenaliną sukeliančių žaidimų? Tai ne bėda, kadangi po visų žiemos švenčių, skiltis Sporto žaidimai kartu su savim atsineša ekstremalų ir nuotaikingą žaidimą skirtą visiems snowboarding (liet. snieglenčių) fanams. Galime lažintis jog po visų švenčių nemaža Jūsų dalis apsirgo ir šiuo metu tupi namie, žiūrėdami pro langą į nuostabiai gražią žiemą ir svajodami kaip būtų gerą pralėkt su snieglentė ir keletą kartų įkrist į pusnį. Neliūdėkit, skiltis Sporto žaidimai pasistengs, kad Jūsų liga praeitų kuo greičiau, dovanodama Jums žaidimą Downhill Snowboarding 2. Skiltis Sporto žaidimai yra išbandžiusi ir kitas šio žaidimo dalis, tačiau mūsų nuomone ši yra pati geriausia, kadangi joje nėra nieko per daug ir per mažai.

Sporto žaidimai - Downhill Snowboarding 2

Kaip jau minėjome, žaidimas Downhill Snowboarding 2 skirtas visiems ekstremalaus žiemos sporto megėjams, snieglentininkams arba tiesiog besižavintiems šiuo sportu. Žaidimas Downhill Snowboarding 2 pasižymi gan smagia grafika, kadangi Jūsų valdomas snieglentininkas juda ir krenta gan tikroviškai. Kaip ir visuose žaidimuos, Downhill Snowboarding 2 Jūsų tikslas surinkti kuo daugiau taškų leidžiantis nuo pasirinkto kalno ir atliekant triukus. Apsivertimai ore kartu su pagriebimais už lentos pelnys Jums nemažai taškų, tik svarbiausia tinkamai nusileisti, kadangi galite tų taškų ir negauti. Skiltis Sporto žaidimai pataria: budami ore stenkites atlikti kuo daugiau apsisukimų, kadangi jie daugina surinktus taškus ir tuo pat metu atlikinekite vieną iš pagriebimų už lentos. Kaupdami taškus, atrakinsite naujas trasas, aprangas bei snieglentes, kuriuos suteiks lengvumo, greičio bei neleis taip greit susižaloti. Valdymas:

RODYKLĖS Į ŠONUS - leis valdyti snieglentininką ir atlikti apsisukimus ore
RODYKLĖ AUKŠTYN - pašokimas į viršų. Skiltis Sporto žaidimai pataria: stenkites pašokti prieš pat tramplyno ar nusileidimo galą, tai jums leis pakilti aukščiau į orą. Kuo geresnė snieglentė, tuo aukščiau pašoksite.
A ir S - pagriebimai už lentos.

Štai ir visi patarimai žaidimui Downhill Snowboarding 2, kuriuos parengė skiltis Sporto žaidimai. 


 Kaip ir kiekvienoje draugiškoje bendruomenėje, skiltyje Sporto žaidimai galioja keletas, daug pastangų nereikalaujančių,  taisyklių, kurių maloniai prašome laikytis visų skilties Sporto žaidimai lankytojų:

  • Negalvokite, jog skilties Sporto žaidimai administratoriai yra robotai viską atliekantys be klaidų. Mes, kaip ir Jūs, esame tokie patys žmogėnai, kurie mėgsta linksmintis, dėl to kartais būname ne itin pastabūs ir žvalūs, todėl priveliame klaidų, kąnors pamirštame arba neteisingai parašome. Jeigu Jūs, pastebėjote gudrybių galinčių padėti žaidime Monster Truck Maniac, nepatingėktie ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Sporto žaidimai lankytojais.
  • Nepatinka skiltyje Sporto žaidimi talpinamos naujienos? Darykite tvarką! Siųskite laiškus su savo pasiūlymais, skilčiai sporto žaidimai ir reikalaukite, kad Jums patinkantis žaidimas pakliūtų į skiltį Sporto žaidimai. Tam įgyvendinti Jūs turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
    Gavę Jūsų žinią, pasitarę su tarybą, mes pasistengsime, kad Jūsų norimas žaidimas pakliūtų į skiltį Sporto žaidimai.
  • Kategorija Sporto žaidimai svajoja išlikti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Sporto žaidimai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
  • NEPAMIRŠKITE PAGIRTI SPORTO ŽAIDIMAI ADMINISTRATORIŲ DARBO.

Balsavimas

Žiūrėta: 10868   |   Balsų: 24   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2016-05-12 Music-Freak 11  92Und kommt mir bitte nicht wieder mit eurer Sarkasmus-Scheiße und das wir nicht intelligent genug dafür sind.Das ist weder Sarkasmus noch Ironie noch sonst-was, das ist einfach nur DUhnMMocMmals!fgDer Musikfreak (in der Hoffnung, dass sich das Niveau hier irgendwann mal steigert)
by Music-Freak 11  92Und kommt mir bitte nicht wieder mit eurer Sarkasmus-Scheiße und das wir nicht intelligent genug dafür sind.Das ist weder Sarkasmus noch Ironie noch sonst-was, das ist einfach nur DUhnMMocMmals!fgDer Musikfreak (in der Hoff
2013-03-26 kiets
by NKL
2013-03-11 nepasijungia pusvalandi
by rugile LT
2011-09-11 KADA NORS JIS PASIJUNKS
by GRETA
2011-08-22 kasko nepasijunge
by ....
2011-08-20 labai geras zaidimas zaidziu koki 20 katru ir neatsibosta saunu!
by erika
2011-03-28 JEI SAMONE TAI NEZAIDZIU
by NEDAS
2011-02-22 kerol py sino ketp beirlool nves ner
by Dovyt Kurejes
2010-02-28 GAME IS NICE, MUSIC IS VERY COOL!!!!!
by Dovydas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai