Sporto žaidimai - Dirt Bike 3

Kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI galite rasti įvairiausio tipo sporto žaidimų. Vieni iš jų yra žaidimai su Motocross motociklais. Tai smagūs žaidimai reikalaujantis susikaupimo, tikslumo ir gebėjimo gerai laikyti liksvarą. SPORTO ŽAIDIMAI jums dovanoja tokį žaidimą - Dirt Bike 3. Tokio sporto žaidimai yra labai populiarus pasaulyje, o zaidimai88.lt stengiasi jums pasiūlyti viską kas populiariausia.

Sporto žaidimai - Dirt bike 3 valdymas:

Dirt bike 3 - yra trečioji dirt bike žaidimų serijos dalis. Kitas šio žaidimo dalis galite rasti kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI. jei esate žaidę kitas dalis arba panašius žaidimus žinosite kad žaidimas Dirt Bike 3 pasižymi nelengvu valdymu reikalaujančiu tikslumo. Žaidime Dirt Bike 3 jums bus duota trasa su įvairiomis kliūtimis. Jūsų tikslas pasiekti finiša nei karto neapvirtus. Motociklą valdykite taip:

← - vairuotojas palinksta atgal, ↑ - akceleracija,→ - vairuotojas palinksta i prieki,↓ - atbulinis

Pažaidę keletą kartu pajusite žaidimo valdymą ir jums tirkai pasiseks pereiti žaidima Dirt Bike 3. Tai kaip ir visi patarimai ir paaiškinimai kuriuos jums parauošė kategorija SPORTO ŽAIDIMAI.

 

Jei turite gerų patarimų žaidimui Dirt Bike 3, nepatingėkite ir pasidalinkite jais su kitais kategorijos SPORTO ŽAIDIMAI lankytojais, o dar geriau, nepatingėkite ir apsilankykite mūsų FORUME , ir ten skilyje SPORTO ŽAIDIMAI pakomentuokite žaidimą Dirt Bike 3.

Taip pat, jei turite/radote žaidimų kurie jūsų manymu turėtų puikuotis kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI, rašykite mums laiškus adresu info@zaidimai88.lt arba palikte žinutę skiltyje "KONTAKTAI". Taipogi galite išreikšti savo pageidavimus mūsų forume skiltyje SPORTO ŽAIDIMAI .

 

Sportiškiausia laiko švaistymo zona >>>> www.zaidimai88.lt <<<<


Balsavimas

Žiūrėta: 14223   |   Balsų: 16   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai