Sporto žaidimai - Dirt bike

Štai pirmoji žaidimo Dirt Bike dalis kurią jums dovanoja kategorija SPORTO ŽAIDIMAI. Kategorija Sporto Žaidimai didžiuojasi jums galėdama pristatyti tokį smagų ir kartu jaudinantį žaidimą Dirt Bike.

Sporto žaidimai - Dirt bike valdymas:

Žaidimo Dirt bike valdymas turėtų būt aiškus tiems kurie jau žaidė panašias versijas, o tiem kurie žaidimą Dirt bike matote pirmą kartą paaiškinsiu: ← - palenkia vairuotoją atgal,↑ - akceleracija,→ - palenkia vairuotoją i priekį,↓ - atbulinis. Kaip ir kiti kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI besipuikuojantys tokio tipo žaidimai, Dirt Bike reikalauja per daug neskubėti ir mokėti gerai balansuoti motociklu. tia kaip ir visi paaiškinimai kuriuos jums paruošė kategorija SPORTO ŽAIDIMAI.

Jei turite daugiau gerų patarimų palengvinačių žaidimą Dirt Bike, nepatingėkite ir pasidalinkite jais su kitais kategorijos SPORTO ŽAIDIMAI lankytojais, arba apsilankykite mūsų FORUMO skiltyje SPORTO ŽAIDIMAI ir ten dalinkitės savo išmintimi.

Taip pat, jei radote/turite žaidimų kurie jūsų manymu galėtų puikuotis kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI, rašykite mums laiškus adresu info@zaidimai88.lt arba palikte laiškelį skilryje "KONTAKTAI ", ir mes butinai pasitengsime kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI.


Balsavimas

Žiūrėta: 9479   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai