Sporto žaidimai - Paintball - Dažasvydis

Sporto žaidimai tai ne vient tik krepšinis, futbolas ir tt. Yra ir linksmesnių žaidimų kaip Paintball liet. Dažasvydis. Jei kadanors esate jį žaidę realiam gyvenime patvirtinsite, kad tai vienas iš azartiškiausių sportų tiek gyvenime tiek kategorijoje Sporto žaidimai. Žaidmas Dažasvydis nereikalauja jokios smegenų veiklos, o tik geros reakcijos ir taiklios akies. Žaidimą Dažasvydis kruris laviną tiek taikluma tiek reakcija Jums dovanoja sportiškiausia iš sportiškiausių kategorija SPORTO ŽAIDIMAI ir geriausia laiko švaistymo zona www.zaidimai88.lt

Sporto žaidimai - Paintball (liet. Dažasvydis) valdymas:

Žaidimas vyks darbo kontoroje. Įtempkite žvilgsnį ir stebėkite iš visur lendančias šypsenėles. Spauskite KAIRĮJĮ pelytės mygtuka norėdami šauti, taip pat nepamirškite užsitaisyti paspaudę ant šonę esančio užrašo RELOAD. Patarimas: stenkites pataikyti i tauliau išlendančias šypsenėles, jos duoda daugiau taškų.

Jei kartais žinote/radote daugiau patarimų žaidžiant žaidimą Dažasvydis prašome, nepatingėkite ir pasidalinkite jais su kitais kategorijos SPORTO ŽAIDIMAI lankytojais. Taip pat jei radote daugiau žaidimų tinkančių kategorijai SPORTO ŽAIDIMAI palikite mums žinutę sklityje "KONTAKTAI" .


Balsavimas

Žiūrėta: 10188   |   Balsų: 29   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai