Sporto žaidimai - 100m bėgimas

Sportiškiausia kategorija Sporto žaidimai jums, gerb. lankytojais dovanoja įvairiausių sporto šakų flash žaidimus. kadangi kiekvienas sportas yra azartiškas, tai padaro kategoriją Sporto žaidimai, dar ir azartiškiausia kategorija. Šį kartą į kategorijos Sporto žaidimai sąrašus pakliuvo žaidimas 100m Running (liet. 100m Bėgimas), kurio tikslas, kaip ir tikrame bėgime, atbėgt 100m atstumą kuo įmanoma greičiau.

Sporto žaidimai - 100m Running (liet. 100m bėgimas) patarimai ir valdymas: 

Kaip jau minėjome žaidimo 100m Running (liet. 100m Bėgimas) tikslas - nubėgt 100m distancija kuo įmanoma greičiau. Žaidimo pradžioje  jūs turėsite galimybę pasitreniruoti "Training". Žaidime jūs turėsite glaimybę pasirinkti 1 iš 4 žaidėjų su kuriuo dalyvausite varžybose. Visi keturi žaidėjai skiriasi savo duomenimis t.y. šoklumas, energija, ištvermė, jėga ir galingumas. Žaidimo metu, tam, kad priverst jūsų sportininką bėgt, jūs turėsite greitai spaudinėt mygtukus ← →  paeiliui. Kategorija Sporto žaidimai linki jums sekmės ir tikisi pamušit pasaulio rekordą.

Štai ir visi paaiškinimai kuriuos jums parengė kategorija Sporto žaidimai. Mes taipogi tikimės pagalbos iš jūsų, nes kartais nutinka taip, kad mes konors nepastebime. Radę kąnors svarbaus, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais kategorijos Sporto žaidimai lankytojais. Taip pat, mums labai svarbi jūsų nuomonė, taigi laukiame jūsų įvertinimų ir komentarų žaidimams esantiems kategorijoje Sporto žaidimai.

Beje, jei internete užtikote žaidimą kurį norėtumet matyti kategorijoje Sporto žaidimai, nesidrovėkit ir siųskit mums laiškus, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI ". Mes būtinai pasistengsime, kad jūsų pageidaujamas žaidimas pakliūtų į kategorijos Sporto žaidimai sąrašus.


Balsavimas

Žiūrėta: 10965   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai