RPG žaidimai - Swords and Sandals 2

RPG žaidimai - Swords and Sandals 2
 
Skiltis RPG žaidimai kviečia prikelti savyje tūnanti gladiatorių naujam žaidimui Swords and Sandals 2. Kaip ir kiekvieno RPG žaidimo pradžioje Jūs susikursite savo norimą veikėją, paskirstysite taškus norimiems įgūdžiams ( jėga, judrumas, puolimas, gynyba, gyvybingumas, žavesys, ištvermė, magija) ir paleisite jį į virtualųjį gladiatorių pasaulį. Išsilaisvinęs iš vergovės, Jūs tapsite nepriklausomas gladiatorius, galintis tobulėti ir pirkti viską savu noru. Kovodami arenoje Jūs įgysite patirties taškų (EXP) ir kelsite savo levelį tam, kad galėtumėte dalyvauti turnyruose. Pradėję turnyrą Jūs nebegalėsite pasitraukti, o kovos vyks iki mirties, tad pralošus pasibaigs ir Jūsų žaidimas. Todėl paprastų kovų metu laimėtus pinigus pasistenkite tinkamai paskirstyti: pirkite šarvus (apsaugai, gynybai), geresnius ginklus (galingesniems smūgiams), naujus burtus, šventinkite ginklus, o bažnyčioje įsigykite eleksyrų. Deja, visko vienu metu įsigyti negalėsite, todėl gerai apmąstykite, ko norite iš savo veikėjo: stipraus, taiklaus ar gerai šaudančio iš lanko, mago ir t.t. Pasirinkimas tikrai platus, o jei pralaimėsite, nenusivilkite ir pradėkite kovą iš naujo. Valdymas labai paprastas, kadangi prireiks tik pelės.
Štai tiek patarimų žaidimui Swords and Sandals 2, kuriuos parengė skiltis RPG žaidimai. Skilties RPG žaidimai administracijai šis žaidimas išties patiko, taigi tikimės, jog nenusivilsite ir Jūs!

RPG žaidimai taisyklės
 
Tinklapio zaidimai88.lt administracija tikisi sukurti patrauklią ir žaisti palankią aplinką skiltyje RPG žaidimai. Tačiau šiam šikslui pasiekti mums reikalinga JŪSŲ pagalba ir prisidėjimas. Tai labai paprasta -  tereikia laikytis kelių neįpareigojančių ir nevaržančių taisyklių skirtų skilčiai RPG žaidimai. Tokiu būdų skiltis RPG žaidimai ir visas zaidimai88.lt portalas taps smagi vieta į kurią norėtųsi sugrįžti kasdien.
 
  • Skiltis RPG nėra kiaulidė, todėl joje ir nereiktų teršti. Mes nekalbame apie purvą tiesiogine prasme, mes turime omenyje keiksmažodžius ir vulgarybes, kurias dažnai rašo skilties RPG žaidimai lankytojai. Tai sukuria nemalonią aplinką, daro neigiamą įtaką mažiesiems lankytojams ir tikrai nepuošių Jūsų kalbos. Tad būkite malonus ir nenaudokite keiksmažodžių. NESIKEIKITE. Visi nepadorūs, vulgarūs, įžeidžiantys, beprasmiai, pasikartojantys, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus šalinami Administracijos nuožiūra. 
  • Nepatiko žadimas patalpintas skiltyje RPG žaidimai? Manai turi pasiūlyti kažką geriau? Radę žaidimų, kurie Jūsų nuomone turėtų puikuotis skiltyje  RPG žaidimai, nepatingėkite ir atsiųskite mums savo laišką su siūlomo žaidimo nuoroda ar pavadinimu.Tai padaryti galite dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
    Skilties RPG žaidimai administratoriai gavę Jūsų pasiūlymą pasitars ir nuspręs siūlomo žadimo likimą. Gavęs visų pritarimą žaidimas galiausiai bus patalpintas skiltyje RPG žaidimai
  • Skilties RPG žaidimai administratoriai nėra robotai ar užprogramuotos sistemos, o lygiai tokie patys žmogeliukai kaip ir Jūs, todėl kartais suklysta, pamiršta paminėti kąnors svarbaus. Bet Juk čia esate ir Jūs! Radę naudingų patarimų, užuominų, kurios palengvintų žaidimų eigą, nepasididžiuokite ir pasidalinkite su kitais skilties RPG žaidimai lankytojais.

Balsavimas

Žiūrėta: 15921   |   Balsų: 21   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai