RPG žaidimai - Kardo valdovas

RPG žaidimai - Ruler of Sword (liet. Kardo valdovas)
 
Metas stot į kovą! Tik svarbiausia neleist priešams ilsėtis, nes jiems atsistato gyvybės. Taip pat, su kiekvienu lygiu jūsų priešai taps stipresni. Nesibaiminkit, kovodami Jūs taipogi stiprėsite rinkdami EXP taškus bei kelsite savo jėgą (power). Jeigu kartais žūtumėte, atsidursite prie paskutinio "check'o". Žaidimo valdymas:
W,A,S,D - judėti
T - atakuoti
Štai tiek patarimų, kuriuos parengė skiltis RPG žaidimai.

RPG žaidimai taisyklės
 
Tinklapio zaidimai88.lt administracija tikisi sukurti patrauklią ir žaisti palankią aplinką skiltyje RPG žaidimai. Tačiau šiam šikslui pasiekti mums reikalinga JŪSŲ pagalba ir prisidėjimas. Tai labai paprasta -  tereikia laikytis kelių neįpareigojančių ir nevaržančių taisyklių skirtų skilčiai RPG žaidimai. Tokiu būdų skiltis RPG žaidimai ir visas zaidimai88.lt portalas taps smagi vieta į kurią norėtųsi sugrįžti kasdien.
 
  •  Nepatiko žadimas patalpintas skiltyje RPG žaidimai? Manai turi pasiūlyti kažką geriau? Radę žaidimų, kurie Jūsų nuomone turėtų puikuotis skiltyje  RPG žaidimai, nepatingėkite ir atsiųskite mums savo laišką su siūlomo žaidimo nuoroda ar pavadinimu.Tai padaryti galite dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
    Skilties RPG žaidimai administratoriai gavę Jūsų pasiūlymą pasitars ir nuspręs siūlomo žadimo likimą. Gavęs visų pritarimą žaidimas galiausiai bus patalpintas skiltyje RPG žaidimai
  • Skiltis RPG nėra kiaulidė, todėl joje ir nereiktų teršti. Mes nekalbame apie purvą tiesiogine prasme, mes turime omenyje keiksmažodžius ir vulgarybes, kurias dažnai rašo skilties RPG žaidimai lankytojai. Tai sukuria nemalonią aplinką, daro neigiamą įtaką mažiesiems lankytojams ir tikrai nepuošių Jūsų kalbos. Tad būkite malonus ir nenaudokite keiksmažodžių. NESIKEIKITE. Visi nepadorūs, vulgarūs, įžeidžiantys, beprasmiai, pasikartojantys, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus šalinami Administracijos nuožiūra.
  • Skilties RPG žaidimai administratoriai nėra robotai ar užprogramuotos sistemos, o lygiai tokie patys žmogeliukai kaip ir Jūs, todėl kartais suklysta, pamiršta paminėti kąnors svarbaus. Bet Juk čia esate ir Jūs! Radę naudingų patarimų, užuominų, kurios palengvintų žaidimų eigą, nepasididžiuokite ir pasidalinkite su kitais skilties RPG žaidimai lankytojais.
 

Balsavimas

Žiūrėta: 7024   |   Balsų: 9   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345





Draugai

Zaidimai