Muzikiniai žaidimai - Super Crazy Guitar Maniac 3

Muzikiniai žaidimai - Super Crazy Guitar Maniac 3 

Vienas svarbiausių mūsų gyvenimo elementų, suteikiantis nemažai džiaugsmo, o kartais ir liūdesio yra muzika. Be jos pasaulis būtų nuobodus ir bespalvis, todėl zaidimai88.lt nusprendė pagyvinti savo tinklapį sukurdami naują kategoriją Muzikiniai žaidimai. Susikūrimo proga skiltis Muzikiniai žaidimai nusprendė savo gyvavimą pradėti su trenksmu, dovanodama žaidimą Super Crazy Guitar Maniac 3. Žaidimas skirtas patikrinti Jūsų greitą reakciją ir ritmiką. Pasirinkę norimą dainą turėsite tinkamai spaudyti klavišus norėdami sukurti vientisą ir gražų ritmą. Žaidimo metu Jums prireiks įvairių klavišų: 1, 2 3 4 arba A S D F, bei RODYKLIŲ. Tie kas žaidžiate naudodami atskirą klavietūrą, ne loptopą, ją galite paimti į rankas kaip gitarą ir ŠĖLTI!


SKILTIES MUZIKINIAI ŽAIDIMAI TAIYKLĖS
 
Skiltis Muzikiniai žaidimai siekia sukurti malonią aplinką, todėl pagarbiai prašome visų čia besilankančių laikytis kelių, nevaržančių taisyklių:
  • Rašykite gražius, malonius, pagiriančius Muzikiniai žaidimai administracijos darbus komentarus. 
  • Kategorija Muzikiniai žaidimai nėra keiksmams skirta vieta, taigi visi pasikartojantys,beprasmiai,nešvankūs, vulgarūs, įžeidžiantys komentarai bus paprasčiausiai trinami. Taip pat, skiltis Muzikiniai žaidimai nėra vieta pažintims arba erotiniams pokalbiams, tad vėlgi būtkite malonus susilaikyti nuo apsikeitimo numeriais ar kitomis kontaktinėmis formomis. 
  • Kiekvienas iš Jūsų, gali pastebėt kąnors naujo, kąnors kas yra netaip. Skiltis Muzikiniai žaidimai maloniai prašo -netylėk.Pasidalink tuo su kitais skilties Muzikiniai žaidimai lankytojais/žaidėjais 
  • Tikimes Jūsų tarpe atsiras aktyvistų, kurie napatingės ir atsiųsvieną kitą žaidimo pasiūlymą kategorijai Muzikiniai žaidimai.Tai padaryti galite netgi dviem skirtingais būdais:
    a) elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt 
    b)užpildę kontaktinę formą skiltyje "KONTAKTAI "
    Skiltis Muzikiniai žaidimai stengsis kiek galėdama, kad Jūsų siūlomas žaidimas atsidurtų čia, skiltyje Muzikiniai žaidimai ir pelnytų kitų lankytojų malonę

Balsavimas

Žiūrėta: 20722   |   Balsų: 36   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai