Žaidimai muštynės - Šitas zuikutis žudo 2

ĮSPĖJIMAS [N-14]
Maloniai primename, visiems, kategorijos Žaidimai muštynės,užklydėliams, jog žaidimas This Bunny Kills 2 (liet. Šitas zuikutis žudo 2)   pasižymi žiaurumu, atviromis smurto scenomis, kurių metu yra praliejamas kraujas. Toks reginys nėra tinkamas jaunesniojo amžiaus,skilties Žaidimai muštynės lankytojams iki 14 metų. Mūms rūpi mūsų lankytojų gerovė, todėl visi lankytojai, neatitinkantys amžiaus ribos,maloniai kviečiami apsilankyti kitose skiltyse. Taip pat, šį žaidimą gali žaisti vaikai, gavę tėvų/globėjų pritarimą lankytis ir pramogauti skiltyje Žaidimai muštynės.
 DĖKOJAME UŽ DĖMESĮ

 Žaidimai muštynės - This Bunny Kills 2 (liet. Šitas zuikutis žudo 2)

Linksmų ir kruvinų Velykų linki skiltis Žaidimai Muštynės. Mes juokaujam, geriau visą kraują ir smurtą palikite čia, skiltyje Žaidimai muštynės, o dar tiksliau žaidime This Bunny Kills 2 (liet. Šitas zuikutis žudo 2). Pasirodo, jog ne visi zuikučiai ir kiškučiai yra mieli, balti padarėliai, tiesiog kramsnojantys žalius kopūstų lapus. Skilties Žaidimai muštynės zuikučiai yra rimtai nusiteikę padarėliai, kurie ruošiasi užvaldyti pasaulį, tačiau kaip visada yra vienas išskirtinis, baltas zuikutis, kuris, nors ir velniškai gerai kovoja, tam nepritaria. Padėkite zuikučiui įvykdyti teisingumą žaidime This Bunny Kills 2 (liet. Šitas zuikutis žudo 2) ir tegu Žaidimai Muštynės skilties bei jūsų Velykos būną ramios ir jaukios. Valdymas:
A - smūgiuoti (paspaudus tris kartus atliksite COMBO)
S - mesti kardą (esant apačioje); teleportuoti (esant viršuje)
D - paleisti nuodingą debesį
RODYKLĖS - vaikščioti, pašokti, nusileisti iš viršaus

Viskas, tai visi patarimai ir paaiškinimai žaidimui This Bunny Kills 2 (liet. Šitas zuikutis žudo 2), kuriuos parengė kategorija Žaidimai muštynės. Neleiskite blogiesiem kiškiam užvaldyti pasaulio, sustabdykite juos!


ŽAIDIMAI MUŠTYNĖS TAISYKLĖS

Kaip ir visur, skiltyje Žaidimai muštynės, galioja tam tikrostaisyklės, skirtos palaikyti tvarkai, bei sukurti malonią,žaisti palankią aplinką. Skiltis Žaidimai muštynės maloniai prašo laikytis, šių neįpareigojančių taisyklių:

 • Nepamirškite pagirt skilties Žaidimai muštynės Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.
 • Kategorija Žaidimai muštynės taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Žaidimai muštynės, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Žaidimai muštynės. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Žaidimai muštynės, kitose Zaidim8.lt skiltyse jam atsiras vietos.Skiltis Žaidimai muštynės yra prižiūrima adminų, administratoriu t.y. gyvų žmonių, kurie kartais įvelia klaidų, nusišneka arba konors svarbaus nepastebi. Pastebėję kąnors, kas galėtų palengvnti žaidimo Henry VIII eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Žaidimai muštynės lankytojais.
 • Skiltis Žaidimai muštynės yra prižiūrima adminų, administratoriu t.y. gyvų žmonių, kurie kartais įvelia klaidų, nusišneka arba konors svarbaus nepastebi. Pastebėję kąnors, kas galėtų palengvnti žaidimo Henry VIII eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Žaidimai muštynės lankytojais.
 • Kategorija Žaidimai muštynės norėtų būti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Žaidimai muštynės kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 8633   |   Balsų: 13   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai