Žaidimai muštynės - MMA treniruočių aikštelė

Žaidimai muštynės - MMA training ground (liet. MM treniruočių aikštelė)
 
Skiltis Žaidimai muštynės dovanoja galimybę susipažinti su vienu iš žiauriausių kovos menų MMA (Mixed Martial Arts) kas išvertus reikštų Sumaišyti/skirtingi kovos menai. Tai pilno kontakto sportas, kuriame leidžiama praktiškai viskas. Skiltis Žaidimai muštynės pristato švelniąją šios kovų menų srities prezentaciją žaidime MMA training ground (liet. MM treniruočių aikštelė). Valdymo neaiškinsime, kadangi visas žaidimas praktiškai tą ir darys. Treniruokite, bandykite ir pabaigoje galėsite dalyvauti tikroje kovoje. 

ŽAIDIMAI MUŠTYNĖS TAISYKLĖS

Kaip ir visur, skiltyje Žaidimai muštynės, galioja tam tikros taisyklės,skirtos palaikyti tvarkai, bei sukurti malonią, žaisti palankią aplinką.Skiltis Žaidimai muštynės maloniai prašo laikytis, šių neįpareigojančių taisyklių:

 • Kategorija Žaidimai muštynės taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Žaidimai muštynės, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
     
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Žaidimai muštynės. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Žaidimai muštynės, kitose Zaidim8.lt skiltyse jam atsiras vietos.Skiltis Žaidimai muštynės yra prižiūrima adminų, administratoriu t.y. gyvų žmonių, kurie kartais įvelia klaidų, nusišneka arba konors svarbaus nepastebi. Pastebėję kąnors, kas galėtų palengvnti žaidimo Henry VIII eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Žaidimai muštynės lankytojais.
 • Nepamirškite pagirt skilties Žaidimai muštynės Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.
 • Kategorija Žaidimai muštynės norėtų būti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Žaidimai muštynės kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
 • Skiltis Žaidimai muštynės yra prižiūrima adminų, administratoriu t.y. gyvų žmonių, kurie kartais įvelia klaidų, nusišneka arba konors svarbaus nepastebi. Pastebėję kąnors, kas galėtų palengvnti žaidimo Henry VIII eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Žaidimai muštynės lankytojais.

Balsavimas

Žiūrėta: 14938   |   Balsų: 34   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai