Žaidimai muštynes - Hot blood boxing

Ir ką gi šį kartą jums siūlo kategorija Žaidimai muštynės? O gi žiaurų ir kruviną žaidimą Hot blood Boxing. Ir patikėkite manim neveltui jis pavdintas taip, nes tikrai, šiame žaidimė kraujo netrūksta. Nors visą laiką manėme, jog kategorija Šaudyklės ya pati kruviniausia, dabar pradedame tikėti, kad gal ir klystame, visdėto kategorija žaidimai muštynės beveik neatsilieka kraujo kiekiu. Kaip ir tikrame boxe, žaidime Hot blood boxing jūsų tikslas vienas - Nugalėti priešininką.

Žaidimai muštynės - Hot blood boxing valdymasir patarimai:

Kaip ir minėjome žaidime Hot blood boxing jūsų tikslas yra vienas - tai yra nugalėti savo priešininką žiauriose boxo rungtynėse. Kaip ir visi žaidimai esantys kategorijoje žaidimai muštynės, Hot Blood Boxing pasižymi geru kraujo kiekiu. Yra vienas minusas - žaidimas susideda iš vieno ir to pačio raundo, net priešininko šortų spalva nepasikeičia atejus kitam raundui. Na , o šiaip kaip ir daugiau jokių priekaištų žaidimui Hot Blood Boxing. Valdymas:

Judekite klavisais W,A,S,D , o smugiuokite - B,N,M .SPACEBAR - Blokas nuo smugiu. Taip pat žaidimo pradžioje galite pasirinkti žaidimo sunkumą.

Taigi tai kaip ir visas aprašymas ir patarimai kuriuos jums parauošę kategorija žaidimai muštynės. Nebent, jūs žaisdami žaidimą Hot blood boxing radote daugiau gudrybių arba patarimų palengvinančių žaidimą. Jei taip nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais kategorijos žaidimai muštynės lankytojais. Taip pat, turimą informaciją galite skelbti ir mūsų FORUME esančioje kategorijoje žaidimai muštynės.

Na ir galiausiai, jei radote žaidimų kurie jųsų manymu tiktų kategorijai žaidimai muštynės, nepatingėkite ir siųskite mums laiškus adresu: info@zaidimai88.lt arba palikte žinutę skiltyje "KONTAKTAI " , su savo pasiūlymais, ir mes būtinai pasistengsime, kad jūsų norimas žaidimas puikuotųsi kategorijoje žaidimai muštynės.

 

Viena iš kruviniausių laiko švasitymo zonų >>> zaidimai88.lt <<<


Balsavimas

Žiūrėta: 21619   |   Balsų: 17   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai