Žaidimai muštynės - Henry VIII

Gerbiami, žaidimai muštynės kategorijos kunigaikščiai ir damos, mes Jus sveikiname atvykus į viduramžius, kur prasidės galingųjų riterių kovos žaidime Henry VIII. Jūs ne tik turėsite galimybę išvysti kaip kaunasi narsieji kovotojai, bet ir dalyvauti mūšiuose. Tik pagalvokite, kokie turėjo būti stiprūs vyrai, kad galėtų lengvai judėti vilkėdami sunkius, metalinius šarvus, o ką jau kalbėti apie ginklus, kurie svėre nežmoniškai daug. Narsumu jiems neprilygo niekas, kadangi stoti į kovą ir drąsiai priimti kalavijų smūgius galėjo ne kiekvienas. Jeigu esate viduramžių gerbėjas, žaidimas Henry VIII yra kaiptik Jums, kadangi žaidimo metu Jūs galėsite įrodyti visiems, jog esate tikras šių dienų riteris. Viduramžiškoji skiltis Žaidimai muštynės yra nuolankus Jūsų tarnas ir tikisi jog liksite patenkinti.

Žaidimai muštynės - Henry VIII (valdymas ir patarimai):

Henry VIII tai dar viena naujovė skiltyje Žaidimai muštynės, tačiau netradicinė tuom, kad veiksmas vyksta riterių laikais. Žaidimas Henry VII susideda iš trijų kovų su skirtingais riteriais, o kiekvienos kovos metu bus galimi daugiausiai 3 raundai, kurių metu turės paaiškėti, kas yra nugalėtojas.Prieš kiekvieną kovą Jūs busite supažindinti su savo varžovu ir netgi jo šarvais bei ginklu. Kitaip sakant, tai leis Jums, prieš kiekvieną kovą pasirinkti tinkamus šarvus arba ginką, kurie patobulina Jūsų savybes: GREITĮ, JĖGA ir GINYBĄ. Pasirinkę Jūsų manymu tinkamus šarvus galėsite įžengti į kovos ringą, kur prireiks parodyti savo įgūdžius. Žaidimo Henry VII valdymas:
RODYKLĖS - judėti į kairę, dešinę, pašokti, pritūpti
Z ir X - smūgiai ginklu
Ypatingi smūgiai:
Z, Z, X ; X, X, Z ; į dešinę, į dešinę, Z  ; į dešinę, į dešinę, X; 

Štai ir visi paaiškinimai bei patarimai, kuriuos parengė skiltis Žaidimai muštynės. Tikimes žaidimas Henry VIII patiks Jums ir Jūs smagiai praleisite laiką skiltyje Žaidimai muštynės. PIRMYN Į KOVĄ!


 ŽAIDIMAI MUŠTYNĖS TAISYKLĖS

Kaip ir visur, skiltyje Žaidimai muštynės, galioja tam tikros taisyklės, skirtos palaikyti tvarkai, bei sukurti malonią, žaisti palankią aplinką. Skiltis Žaidimai muštynės maloniai prašo laikyti, šių neįpareigojančių taisyklių:

 • Skiltis Žaidimai muštynės yra prižiūrima adminų, administratoriu t.y. gyvų žmonių, kurie kartais įvelia klaidų, nusišneka arba konors svarbaus nepastebi. Pastebėję kąnors, kas galėtų palengvnti žaidimo Henry VIII eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Žaidimai muštynės lankytojais.
 • Kategorija Žaidimai muštynės taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Žaidimai muštynės, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Žaidimai muštynės. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Žaidimai muštynės, kitose Zaidim8.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 • Kategorija Žaidimai muštynės norėtų būti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Žaidimai muštynės kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
 • Nepamirškite pagirt skilties Žaidimai muštynės Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 10469   |   Balsų: 9   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai