Žaidimai muštynės - Fighters Rampage

ĮSPĖJIMAS [N-14]
Maloniai pranešame, visiems, skilties Žaidimai muštynės, lankytojams, jog žaidimas Fighters Rampage pasižymi žiaurumu, atviromis smurto scenomis, kurių metu yra praliejamas kraujas. Toks reginys nėra tinkamas jaunesniojo amžiaus, skilties Žaidimai muštynės lankytojams iki 14 metų. Mes rūpinames savo lankytojų gerove, todėl visi internautai, neatitinkantys amžiaus ribos, maloniai kviečiami apsilankyti kitose kategorijose. Taip pat, šį žaidimą gali žaisti vaikai, gavę tėvų, globėjų pritarimą lankytis ir žaisti skiltyje Žaidimai muštynės.
 DĖKOJAME UŽ DĖMESĮ
Žaidimai muštynės - Fighters Rampage

Šio vakaro žaidimų papildymą nusrendėme pratęsti dar vienu žaidimu, nestokojančiu smurto bei žiaurumo. Tik nepagalvokite, jog skilties Žaidimai muštynės administracija yra gauja smurtaujančių žmonių ir tik dėl to mes talpiname tiek daug mušeikų-batareikų žaidimų. Tiesiog taip yra jog šio tipo flash žaidimai pasižymi gera grafika, patogiu valdymu ir velniškai gerai ramina nervus po sunkios darbo/mokslų dienos. Šį kartą tai skilties Žaidimai muštynės dovanojamas produktas Fighters Rampage, kas išvertus į lietuvių kalbą reikštų "Kovotojo Šėlsmas". Na, kaip jau ir patys supratote, atėjo laikas pašėlti ir visą savo pykti palikti skiltyje Žaidimai muštynės kartu su žaidimu Fighters Rampage.
 
Žaidimai muštynės - Fighters Rampage
(VALDYMAS)
Kaip jau minėjome, viena iš priežasčių mus privertusių įdėti žaidimą Fighters Rampage yra šio flash'o valdymas. Negalvokite jog žaidimas yra valdomas balso komanda ar mintimis - tiesiog Jums bus suteikta galimybė išbandyti įvairiausių smugių: spyrių, kumščiavimų, specialių smugių ir t.t., o visa tai ir daro žaidimą įtraukiančių, kadangi galimybė minkyti daugybę klavišų  vienu metu atima nemažai jėgų ir emocijų. Valdymas:
Judėjimas:
Pašokti: RODYKLĖ Į VIRŠŲ
Vaikščioti į šonus: KAIRĖ/DEŠINĖ RODYKLĖS
Blokuoti: RODYKLĖ ŽEMYN
Kovojimas:
Smūgiai: A, S
Spyriai: D, F
Ypatingi smūgiai: W, E, R
Super smūgis: SPACEBAR (atima dalį gyvybių)
Baigiamasis smūgis: PASPAUSTI ANT PRIEŠININKO
 
Žaidimo FIghter Rampage pradžioje Jūs turėsite galimybę pasirinkti vieną iš šešių kovotojų, pasižyminčių skirtingomis sąvybėmis ir kovos technikomis. Jūsų tikslas - nepralaimėti nei vienos kovos turnyre, kovojant su kiekvienu iš likusių kovotojų. Tačiau negalvokite, jog žaidimas pasibaigs tuomet, kai jau nugalėsite visus kovotojus. Jūs taip pat galite rinkti apdovanojimus (spausti Taurę esančia "MENIU"), kuriuos gausite už tam tikrus neįvardintus darbus.
Kiekvienas kovotojas pasižymi skirtinga kovos technika, ginklais, ypatingais, super bei baigiamaisiais smūgiais, todėl skiltis Žaidimai muštynės, pataria išbandyti kiekvieną žaidime Fighters rampage esantį veikėją.
ŽAIDIMAI MUŠTYNĖS TAISYKLĖS

Kaipir visur, skiltyje Žaidimai muštynės, galioja tam tikros taisyklės,skirtos palaikyti tvarkai, bei sukurti malonią, žaisti palankią aplinką. Skiltis Žaidimai muštynės maloniai prašo laikyti, šių neįpareigojančių taisyklių:

 • Kategorija Žaidimai muštynės norėtų būti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Žaidimai muštynės kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
 • Skiltis Žaidimai muštynės yra prižiūrima adminų, administratoriu t.y. gyvų žmonių, kurie kartais įvelia klaidų, nusišneka arba konors svarbaus nepastebi. Pastebėję kąnors, kas galėtų palengvnti žaidimo Henry VIII eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Žaidimai muštynės lankytojais.
 • Kategorija Žaidimai muštynės taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Žaidimai muštynės, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Žaidimai muštynės. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Žaidimai muštynės, kitose Zaidim8.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 • Nepamirškite pagirt skilties Žaidimai muštynės Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.

Balsavimas

Žiūrėta: 17684   |   Balsų: 23   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai