Žaidimai muštynės - Elektrinis žmogus

Apėmė pyktis po pamokų gavus dvejetą? Sunervino draugas ar mokytoja? Išliekite savo pyktį skiltyje Žaidimai muštynės! Kam malti snukius, žalotis, o vėliau turėti problemų? Vos keliolika minučių skiltyje Žaidimai muštynės ir Jūsų pyktis išgaruos, leisdamas Jums kokybiškai ir greitai nudirbti namų darbus.
*Dėl galimo šalutinio poveikio prašome pasitarti su kitais skilties Žaidimai muštynės lankytojais arba administratoriais.*

Žaidimai muštynės - Elektricman (liet. Elektrinis žmogus)

Šį kartą, gydančioji skiltis Žaidimai muštynės pristato stick-man tipo žaidimą. Stickman (liet. žmogeliukas-pagaliukas) tai elementarūs pieštiniai personažai, tačiau puikiai atvaizduojantys žmogaus judėjimą, dažniausiai kovos metu. Puikus pavyzdys - žaidimas Elektricman (liet. Elektrinis žmogus), kuriame Jūsų laukia begalės lygių, kuriuose galėsite išbandyti, ką sugeba mažieji stickman'ai. Žaidimo Elektricman (liet. Elektrinis žmogus) pradžioje galėsite pasirinkti norimą išvaizdą (pasirinkimas nėra gausus - tai tik elektros lauko aplink Jus, spalva), bei žaidimo sunkumo lygį: LENGVAS, VIDUTINIS ir PROFESIONALAMS. Vėliau, Jūsų laukia treniruotės, kurių metu išmoksti valdyti savajį stickman'ą. Jeigu jau mokate - spauskite SKIP ir pirmyn į kovą pasirinktame lygyje. Taigi pagrindinis Jūsų tikslas, prikulti atbėgančius priešus ir surinkti kuo daugiau taškų. Valdymas:
Q - sulėtinti smūgiai iš rankų
W - sulėtinti spyriai
A - greitas smūgis rankomis
S - greiti spyriai iš kojų
RODYKLĖS Į ŠONUS - bėgti
RODYKLĖ ŽEMYN - išvengti smūgio
D+bėgti - išmeta į orą/smūgis iš kelio


Štai ir visas patarimų sąrašas, kurį parengė skiltis Žaidimai muštynės. Mes tikimes jog žaidime Elektricman (liet. Elektrinis žmogus) ne tik surinksite daug taškų, įveikdami visus priešus, bet ir smagiai praleisite laiką bei atsikratysite visų neigiamų minčių, nes toks skilties Žaidimai muštynės tikslas.


 ŽAIDIMAI MUŠTYNĖS TAISYKLĖS

Kaip ir visur, skiltyje Žaidimai muštynės, galioja tam tikros taisyklės, skirtos palaikyti tvarkai, bei sukurti malonią, žaisti palankią aplinką. Skiltis Žaidimai muštynės maloniai prašo laikyti, šių neįpareigojančių taisyklių:

 • Kategorija Žaidimai muštynės norėtų būti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Žaidimai muštynės kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
 • Skiltis Žaidimai muštynės yra prižiūrima adminų, administratoriu t.y. gyvų žmonių, kurie kartais įvelia klaidų, nusišneka arba konors svarbaus nepastebi. Pastebėję kąnors, kas galėtų palengvnti žaidimo Henry VIII eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Žaidimai muštynės lankytojais.
 • Kategorija Žaidimai muštynės taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Žaidimai muštynės, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Žaidimai muštynės. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Žaidimai muštynės, kitose Zaidim8.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 • Nepamirškite pagirt skilties Žaidimai muštynės Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.

Balsavimas

Žiūrėta: 14478   |   Balsų: 27   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai