Žaidimai muštynės - Dad n' Me

Žaidimai muštynės - Dad n' Me
 
Verčiant iš anglų kalbos šis žaidimas skambėtų "Tėtis ir aš". Kadangi dažniausiai berniukai būna panašūs į tėčius (išvaizda, sudėjimu, jėga), tad taip nutiko ir šiam berniukui, kuris yra be galo stiprus ir agresyvus. Skiltis Žaidimai muštynės pristato žaidimą Dad n' Me, kurio tikslas - naikinti viską savo kelyje. Man regis neturėtų kilti sunkumų suprantant užduotį. Belieka tik pranešti, jog žaidimo veikėją valdykite RODYKLĖMIS, o kailį karškite A, S mygtukais. OK ok, nebeužlaikom, tik nemuškit.

ŽAIDIMAI MUŠTYNĖS TAISYKLĖS

Kaip ir visur, skiltyje Žaidimai muštynės, galioja tam tikros taisyklės,skirtos palaikyti tvarkai, bei sukurti malonią, žaisti palankią aplinką.Skiltis Žaidimai muštynės maloniai prašo laikytis, šių neįpareigojančių taisyklių:

 • Kategorija Žaidimai muštynės taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Žaidimai muštynės, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
     
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Žaidimai muštynės. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Žaidimai muštynės, kitose Zaidim8.lt skiltyse jam atsiras vietos.Skiltis Žaidimai muštynės yra prižiūrima adminų, administratoriu t.y. gyvų žmonių, kurie kartais įvelia klaidų, nusišneka arba konors svarbaus nepastebi. Pastebėję kąnors, kas galėtų palengvnti žaidimo Henry VIII eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Žaidimai muštynės lankytojais.
 • Nepamirškite pagirt skilties Žaidimai muštynės Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.
 • Kategorija Žaidimai muštynės norėtų būti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Žaidimai muštynės kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
 • Skiltis Žaidimai muštynės yra prižiūrima adminų, administratoriu t.y. gyvų žmonių, kurie kartais įvelia klaidų, nusišneka arba konors svarbaus nepastebi. Pastebėję kąnors, kas galėtų palengvnti žaidimo Henry VIII eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Žaidimai muštynės lankytojais.
 

Balsavimas

Žiūrėta: 14591   |   Balsų: 29   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai