Žaidimai muštynės - Achilas

Skiltis Žaidimai muštynės begalo didžiuojasi galėdami pristati žaidimą pavadintą ir sukurtą vieno didžiausių istorijos didvyrių Achilo vardu. Šiek tiek istorinių žinių apie jį:
Achilas (sen. graikų kalba Akhilleús) - legendinis graikų didvyris, Trojos karo dalyvis. Pasak legendos vos gimus Achilui, jo motina Tetidė bandė jį padaryti nemirtingu išmaudydama Stikso vandenyje, tačiau sužeidžiamas liko tik kulnas, už kurio ji laikė maudydama Achilą. Tai ir buvo jo silpnoji vieta, į kurią Trojos karo metu strėlę, paleistą Pario, nukreipė Apolonas pasmerkdamas Achilą mirti.

Žaidimai muštynės - Achilles (liet. Achilas)
(patarimai ir valdymas)

Žaidimo Achilles (liet. Achilas) pradžioje Jūs turėsite galimybe pasirinkti kokį žaidimo režimą norite: normalų arba išlikimo. Žaisdami normalų turėsite įveikti penkis etapus, kuriuose yra po 3 lygius, o kiekvieno etapo trečiame lygyje privalėsite įveikti skirtingai apsiginklavusius bosus. Taigi išviso penkiolika lygių, kuriuos privalėsite įveikti kovodami prieš kareivius apsiginklavusius kardais, ietimis bei strėlemis. Valdymas:
A, W, D (arba rodyklės) - judėti ir pašokti
S arba rodyklė žemyn - blokuoti/paimti ietį
T arba 4 - smūgiai kardu
Y arba 5 - spyris
Išvenkite strėlių pasinaudodami skydu (T arba 4). Norėdami laikinai atjungti priešą jam spirkite (Y arba 5). Ietis naudingiausia mesti (T/4 + į kairę arba dešinę).
Tai visi patarimai žaidimui Achilles (liet. Achilas), kuriuos paruošė skiltis Žaidimai muštynės. Net ir didžiausiem didvyriam reikia pagalbos, todėl padėkite Achilui kovoti prieš kareivius.


ŽAIDIMAI MUŠTYNĖS TAISYKLĖS

Kaip ir visur, skiltyje Žaidimai muštynės, galioja tam tikros taisyklės,skirtos palaikyti tvarkai, bei sukurti malonią, žaisti palankią aplinką.Skiltis Žaidimai muštynės maloniai prašo laikytis, šių neįpareigojančių taisyklių:

 • Kategorija Žaidimai muštynės taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Žaidimai muštynės, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Žaidimai muštynės. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Žaidimai muštynės, kitose Zaidim8.lt skiltyse jam atsiras vietos.Skiltis Žaidimai muštynės yra prižiūrima adminų, administratoriu t.y. gyvų žmonių, kurie kartais įvelia klaidų, nusišneka arba konors svarbaus nepastebi. Pastebėję kąnors, kas galėtų palengvnti žaidimo Henry VIII eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Žaidimai muštynės lankytojais.
 • Nepamirškite pagirt skilties Žaidimai muštynės Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.
 • Kategorija Žaidimai muštynės norėtų būti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Žaidimai muštynės kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
 • Skiltis Žaidimai muštynės yra prižiūrima adminų, administratoriu t.y. gyvų žmonių, kurie kartais įvelia klaidų, nusišneka arba konors svarbaus nepastebi. Pastebėję kąnors, kas galėtų palengvnti žaidimo Henry VIII eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Žaidimai muštynės lankytojais.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 10697   |   Balsų: 15   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai