Multiplayer žaidimai - BoxHead 2Play

ĮSPĖJIMAS
 
Šis, skilties Multiplayer žaidimai pristatomas flash žaidimas yra skirtas ne jaunesniems negu 14 metų individams, kadangi pasižymi dviejomis neigiamomis ir įtaka darančiomis savybėmis. Pirmoji - smurtas, kraujas ir žudynės, galinčios neigiamai įtakoti dar besiformuojančių jaunuolių mąstymą. Antroji - neišvengiamas įtraukimas ir narkotiškumas, kuris gali pakenkti jaunųjų internautų mokslams, užimdamas jų svarbų laiką, skirtą namų darbams. Skiltis Multiplayer žaidimai rūpinasi mūsų lankytojų gerovę, todėl tęsdami buvimą šiame žaidime, patvirtinate jog esate vyresnis negu 14 metų ir atsakote už savo veiksmus, arba esate gavęs tėvų/globėjų pritarimą žaisti aukščiau pateiktą skilties Multiplayer Žaidimai produktą.
 
*DĖKAVOJAM UŽ DĖMESĮ*
Multiplayer Žaidimai - BoxHead 2Play
 
Taigi po visų įspėjimų ir saugumo praėjimų, pagaliau galime pristatyti skilties Multiplayer Žaidimai pristatomą naujieną - flash žaidimą BoxHead 2Play. IT'S TIME TO SHOOT SOME MOTHADUCKING ZOoOmBIES, Boys&Girls. Kaip ir visada, mums buvo sunku apsispręsti, kurioje gi kategorijoje apgyvendintį naująjį žaidimą. Pirma mus aplankiusi mintis - skiltyje Šaudyklės, kadangi žaidimas atinka visus jos reikiamus kriterijus: žiaurumą, šaudymą, kraujo liejimą ir t.t. Tačiau, žaidimo pavadinime įžvelgėme prierašą 2PLAY, kuris mus suglumino. Kadangi skiltis Multiplayer žaidimai nėra gausiai lepinama įkialiamų žaidimų atžvilgiu, nusprendėme padovanoti šį žaidimą jai ir leisti Jums smagiai praleisti laiką taškant zombius į gabalus smagioje draugijoje, nes neabejojame, jog pamatę artėjančią zombių "košę" su keletu sunkiai "nukalamų" velniukščių, rimtai pridėtumėt molio į kelnes, ypač tie, kurie patingėjo ir nepaskaitę viršuje esančių Multiplayer žaidimai taisyklių ir joms nusižengė. Maži neklaužados.
 
 Multiplayer Žaidimai - BoxHead 2Play
(VALDYMAS)
Tiek įsijautėm aprašinėdami žaidimą Jog visai pamiršome parašyti tai kas yra svarbiausia - BoxHead 2Play žaidimo valdymą. Kaip jau minėjome, šį žaidimą galima žaisti ir dviese, todėl valdymą burtų keliu galėsite pasirinkti patys:
Judėjimas:
Player1: RODYKLĖS
Player2: W, A, S, D
Šaudymas:
Žaidžiant vienam: SPACEBAR
Player1: klavišas /
Player2: SPACEBAR
Ginklų keitimas:
Žaidžiant vienam: SKAIČIAI
Player1: . ir ,
Player2: Q ir E
 
Pauzė: P

Štai tiek pagalbos ir blevyzgų žaidimui BoxHead 2Play, kurį pristato skiltis Multiplayer Žaidimai. Kam žaisti vienam ir drebinti kinkas, jei geriau pasikviesti draugą ir pralaimėjus, visą kaltę suversti jam.

 

Balsavimas

Žiūrėta: 17893   |   Balsų: 61   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai