Motociklai - ATV 2

 Motociklai - ATV 2 

2010 metų Gegužės 1ąją Vilniuje praūžė motociklų sezono atidarymo šventė, kurioje susirinko įvairiausių baikerių ir motociklininkų iš visų Lietuvos pakampių. Tą dieną Vilniuje galėjote išvysti įvairiausios technikos: keturračių, chopperių, britvų, motocross motociklų ir t.t. Šios iškilmingos šventės proga skiltis Motociklai nusprendė padovanoti smagų žaidimą visiems, kurie nedalyvavo šventėje ir dar negali vairuoti motociklo. Tai žaidimas ATV 2! Šiame žaidime Jūsų pagrindinis tikslas įveikti smėlėtąją ir kalnuotąją dykumą keturračiu. Galbūt tai skamba lengvai, tačiau užduotį pasunkinsime prasitardami, jog kuo greičiau tai padarysite, tuo daugiau taškų gausite. Valdymas nėra sunkus: motociklą valdykite RODYKLĖMIS (aušktyn/žemyn - gazas arba atbulinis); rodyklės į šonus - balansavimas). 


Kaip ir kiekvienoje draugiškoje bendruomenėje, skiltyje Motociklai galioja keletas, daug pastangų nereikalaujančių,  taisyklių, kurių maloniai prašome laikytis visų skilties Motociklai lankytojų:

 

  • NEPAMIRŠKITE PAGIRTI Motociklai ADMINISTRATORIŲ DARBO
  • Kategorija Motociklai svajoja išlikti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Motociklai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti
  • Nepatinka skiltyje Motociklai talpinamos naujienos? Darykite tvarką! Siųskite laiškus su savo pasiūlymais, skilčiai sporto žaidimai ir reikalaukite, kad Jums patinkantis žaidimas pakliūtų į skiltį Motociklai. Tam įgyvendinti Jūs turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Gavę Jūsų žinią, pasitarę su tarybą, mes pasistengsime, kad Jūsų norimas žaidimas pakliūtų į skiltį Motociklai.
  • Negalvokite, jog skilties Motociklai administratoriai yra robotai viską atliekantys be klaidų. Mes, kaip ir Jūs, esame tokie patys žmogėnai, kurie mėgsta linksmintis, dėl to kartais būname ne itin pastabūs ir žvalūs, todėl priveliame klaidų, kąnors pamirštame arba neteisingai parašome. Jeigu Jūs, pastebėjote gudrybių galinčių padėti žaidime Moto Rush, nepatingėktie ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Sporto žaidimai lankytojais. 

Balsavimas

Žiūrėta: 24393   |   Balsų: 36   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2016-02-10 hey..thts such a giilre giilre list !! Gals will be gals, won't they ! And c'mon u can pamper urself , get some of these for christmas..u wud like them and so wud santa, u wud reduce his load afterall /tgppcuy.com [url=/zmukzd.com]zmukzd[/url] [link=/bwxvyrn.com]bwxvyrn[/link]
by hey..thts such a giilre giilre list !! Gals will be gals, won't they ! And c'mon u can pamper urself , get some of these for christmas..u wud like them :) and so wud santa, u wud reduce his load afterall :) http://tgppcuy.com [url=http://zmukzd.
2016-02-08 Short, sweet, to the point, FReEtExac-ly as information should be!
by Short, sweet, to the point, FReEtExac-ly as information should be!
2011-09-02 Neblogas game bet counter-strike geresnis
by Dark
2011-07-02 ***** ger zd ga lpersisiust
by aurimas
2011-01-03 NELOSES ZINAU KAD GEIMAS GERAS PAGAL PAVEIKSLELY
by as
2010-11-26 kietas gamesssssssssss
by inejus
2010-07-21 geras game
by vaivukas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai