Mini žaidimai - Įšok į Mini

Kartu su nauja kategorija Mini žaidimai atkeliavo ir flash žaidimas Mini Jump (liet. Įšok į Mini). Papasakosime Jums istorija kaip iš tikrųjų atsirado skiltis Mini žaidimai ir su kokiomis problemomis susidūria zaidimai88.lt Adminai:
  Viskas prasidėjo tuomet, kai suradome žaidimą Mini Jump (liet. Įšok į Mini). Mums iškilo problema - į kurią gi kategoriją patalpinti žaidimą Mini Jump (liet. Įšok į Mini)??? Pradžioje mąstėme įdėt šį žaidimą skiltyje Mašinų lenktynės, tačiau žaidime Mini Jump (liet. Įšok į Mini) kaip ir niekas nelenktyniauja, ir nesvilina padangų, taigi šis variantas atkrito; sekanti mintis buvo žaidimo Mini Jump (liet. Įšok į Mini) talpinimas į skiltį Sporto žaidimai. Kadangi šis flash žaidimas mums labai priminė sporto šaką šuoliai į tolį, tačio šio žaidimo tikslas įšokt į Mini Cooper saloną. Atkrito ir šis pasiūlymas; Galiausiai likome tarp dviejų pasirinkimų: skilties Linksmi žaidimai ir kategorijos Kiti žaidimai. Taip, žaidimas išties linksmas ir prajuokina savo mintimi, bei veikėjo aimanomis, kuomet jis nepataiko į Mini saloną. Tačiau šis žaidimas nėra vien tik linksmas. Jis reikalauja ir šiokių tokių įgūdžių, pavyzdžiui, greitos reakcijos, tagi galiausiai nusprendėme įkišt žaidimą Mini Jump (liet. Įšok į Mini) skiltyje Kiti žaidimai, kadangi ten keliauja visi daugiafunkciniai žaidimai neradę sau vietos kitose grupėse.
   Bet kažkodėl, nesijautėme itin patenkinti grūsdami žaidimą Mini Jump (liet. Įšok į Mini) skiltin Kiti žaidimai. Jis toks smagus, kad privalėjome padaryt kažką išskirtinio. To vedami mes ilgai negalvojome ir nusprendėme įkurt naują kategorija - Mini žaidimai. Mes nusprendėme jog tai bus skiltis, kurioje talpinsime visus smagius, nedidelius flash žaidimus, kurie suteikia tiek daug malonumo ir azarto. O kadangi žaidimas Mini Jump (liet. Įšok į Mini) pirmasis grupės Mini žaidimai atstovas, kategoriją nusprendėme pavadint jo vardu - MINI ŽAIDIMAI.
Štai tokia, už širdies griebianti istorija. Sukurdami skilti Mini žaidimai mes nušovėm du zuikius vienu šūviu: nudžiuginom mūsų lankytojus naujiena ir patys likome laimingi, nes šiltai priglaudėm žaidimą Mini Jump (liet. Įšok į Mini).

Mini žaidimai - Mini Jump (liet. Įšok į Mini) valdymas ir patarimai:

Bepasakodami Jums Mini žaidimai skilties įkūrimo istoriją, vos neužmiršome apšviest Jus naudinga informacija apie žaidimą Mini Jump (liet. Įšok į Mini) ir jo valdymą. Šio žaidimėlio pagrindinis tikslas - įšokt į Mini Cooper saloną kuo imantriau. Taip, taip, į Mini saloną. Mes ir patys ilgai stebėjome ir kvatojome iš šio žaidimo mintės ir išradingumo. Jau minėjome, jog žaidimas Mini Jump (liet. Įšok į Mini) panašus į sporto šaką šuolius į tolį - tai reiškia, jog Jūs būsite vaikinas, kuris išsibegėjęs nuo starto linijos tinkamu momentu, turės iššokt ir pataikyt tiesiai ant patogios vairuotojo sėdynės. Kiekvienas Jūsų šuolis bus vertinamas taškais, panašiai kaip per nerimą į vandenį - kuo daugiau techniškų apsivertimų ir kuo mažiau purslų. Šiuo atveju - kuo daugiau triukų ir kuo mažiau smūgių į mašiną.

Valdymas: Norėdami pradėt begt, Jūs turėsite itin greit spaudinėt klavišus H ir J. Sulaukę Jūsų nuomone tinkamo momento, spauskite SPACEBAR ir Jūs pašoksite į orą. Kuo ilgiau laikysite paspaudę SPACEBAR tuo bus didesnis Jūsų šuolio kampas. Pašoke per anksti - nusileisite ant esfalto nė nepasiekė mašinos, per vėlai - trenksites į kapotą ir tik poto į esfaltą. Kuomet pagausite žaidimo ritmą ir atrasite tą tinkamą momentą, šuolio metu darykite įvairius triukus - tai pridės Jums daugiau taškų už šuolį. Triukus atlikite paspaudę klavišus 5,6,7,8,9. Ką daro kiekvienas klavišas nesakysime - žaidimas bus įdomesnis.
Kadangi skilties Mini žaidimai įkūrėjams šis žaidimas labai patinka, mes jau esam perpratę visą žaidimą ir mielai pasidalintume žaidimo paslaptimis, tačiau tokiu atveju žaidimas Mini Jump (liet. Įšok į Mini) nebebus toks įdomus.
Štai tiek daug naudingos informacijos ir pliurpalų iš skilties Mini žaidimai. Tikimes būsite patenkinti tiek žaidimu Mini Jump (liet. Įšok į Mini), tiek nauja grupe Mini žaidimai.

 


[Mieli, Mini žaidimai lankytojai,]

 

Kaip ir gyvenime, taip ir skiltyje Mini žaidimai galioja šiokios tokios taisyklės/prašymai. Siekiant palaikyt malonią ir jaukią aplinką, mes tikimes Jūsų pagalbos ir paramos, laikantis šių prašymų:

 • Kadangi skiltis Mini žaidimai dar visai nauja, mes galime šio bei to nepastebėt, todėl tikimes Jūsų budrumo. Pastebėję/ atradę kąnors, kas galėtų palengvinti žaidimo Mini Jump (liet. Įšok į Mini) eigą, nepašykštėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Mini žaidimai lankytojais. Tiek mes, tiek jie būsime Jums dėkingi.
 • Šviežiai susikūrusi kategorija Mini žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Mini žaidimai (jis nedidelis, linksmas ir teikia daug laimės), netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Mini žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Mini žaidimai grupėje, kitose zaidimai88.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 • Kategorija Mini žaidimai yra katik gimus ir dar nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Mini žaidimai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
 • Nepamirškite pagirt skilties Mini žaidimai Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.


----->*NAUJIENA!*<------

Visi, kurie nori atrasti naujųpažinčių,kažką paskelbti, pasveikint savo draugą/ę, prisipažintmeilėje, parduot žaidimą - nuo šiol visą tai galite daryti naujuose SMS shoutbox'uose (liet. sms pokalbių dežėse)!!!! Netgi du skirtingi shoutbox'ai:
1) skirtas visiem, kurie turi kažką pranešt. Siųskite SMS numeriu
1679 su raktažodžiu ZAID. Žinutės pavyzdys: ZAID Sveiki visi zaidimai88.lt fanai! (žinutės kaina 0,50 Lt.)
2) skirtas pažintim, erotiniam pokalbiam ir tik skiltyje Žaidimai suaugusiems. siųskite SMS numeriu
1656 su raktažodžiu PAZI. Žinutės pavyzdys: PAZI Sveiki visi zaidimai88.lt fanai! (žinutės kaina 1 Lt.)

*sms žinutėm galioja taškelis NR. 3


Balsavimas

Žiūrėta: 53770   |   Balsų: 33   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai