Mašinų lenktynės - VW Fox

Mašinų lenktynės - VW Fox
 
Skiltyje Mašinų lenktynės puikuojasi vienos garsiausių vokiškų automobilių gamintojų flash žaidimas VW Fox, sukurtas reklamuoti mažąjį automobilį ir jo manevringumą. Automobilis VW Fox nėra itin populiarus Lietuvoje, todėl daugeliui iš jūsų tai būs ir pažintinis žaidimas. Žaidimo pagrindinis tikslas - važiuojant keliu vengti pasitaikančių uodų ir nuvažiuoti kuo įmanoma toliau. Žaidimas valdomas RODYKLĖMIS, o leistinas nutrenkti uodų skaičius - 3. Beje, tie kas nemoka vokiečių kalbos - norėdami pradėti žaidimą spauskite SPIEL STARTEN.

KREIPIMASIS Į VISUS SKILTIES MAŠINŲ LENKTYNĖS MYLĖTOJUS:

Gerb, Autofanai. kaip ir visos kitos kategorijos, skiltis mašinų lenktynės turi šiokias tokias taisykles ir prašymus:
  • Mašinų lenktynės skiltis puikiai supranta, jog kaikurie lankytojai ITIN didžiuojasi žinodami daug keiksmažodžių ir nori jais pasidalint su pasauliu, bet,dėja, šiems Jūsų "žygdarbiams" skiltis Mašinų lenktynės nėra tinkama vieta, tad būkite malonūs - venkite vulgarybių/keiksmažodžių rašydami komentarus.
  • kategorijai Mašinų lenktynės labai svarbi Jūsų nuomonė, tad suteikit mums laimės ir pasidalinkite savo nuomone su mumis.
  • atradę/pastebėję kąnors, kas galėtų palengvinti žaidimo VW Fox eigą,nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Mašinų lenktynės lankytojais.
  •  šis punktas orientuotas į aktyviuosius zaidimai88.lt bei skilties Mašinų lenktynės lankytojus: jei atradote žaidimų, kurie Jūsų nuomonę turėtų švytėti skiltyje Mašinų lenktynės, nesidrovėkite ir siųskite mums laiškus, su savo pasiūlymais, adresu:info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI ". Mes kiek galėdami stengsimes, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas sublizgėtų skiltyje Mašinų lenktynės.

Balsavimas

Žiūrėta: 39290   |   Balsų: 38   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai