Top Gear - Office Drive

Sveiki, visi, skilties Mašinų lenktynės ir tiesig mašinų gerbėjai. Šį kartą skiltyje Mašinų lenktynės ypatingas žaidimas, kurį sukūrė ne betkas, o pačios geriausios laidos apie automobilius Top Gear autoriai. Taip, tie patys mašinų mylėtojai, kritikai, atliekantys labiausiai stebinančius eksperimentus su automobiliais ir apie kurių darbo vietos pavydi turbūt visi pasaulio vyrai. Visi žiūrintys laidą Top Gear puikiai žinos vieną iš laidos vedėjų Jeremy Clarkson: aukštas, stambus, vidurinio amžiaus vyras. Ar pamenate tą seriją, kur tas pats Top Gear laidos vedėjas, sumanė išbandyti patį mažiausią pasaulio automobilį, o bandymams pasirinko itin netradicinę aplinką - BBC televizijos būstinę. Taip taip, stambiausias Top Gear laidos vedėjas sumanė pasivažinėti mažiausiu pasaulyje automobiliu po BBC studiją. Netikite? Štai įrodymas:

 

Top Gear - Office Drive

Jūs turbūt susimąstėte, kodėl skiltis Mašinų lenktynės sumanė pristatyti Top Gear laidą ir šį video? Na elementaru, Top Gear laidą, kaip ir skiltis Mašinų lenktynės yra susijusi su automobiliais. Tačiau yra dar viena priežastis - skiltyje Mašinų lenktynės puikuosis žaidimas Top Gear - Office Drive. Šis žaidimas sukurtas pagal Top Gear laidos seriją, kurią pristatėme aukščiau. Žaidimo Top Gear - Office Drive veiksmas vyks lygiai toje pačioje vietoje - BBC studijoje. Šiame žaidime Jūs būsite populiariosios laidos Top Gear vedėjo Jeremy Clarkson kailyje ir turėsite laiku suspėti į valdybos posėdį pačiame viršutiniame BBC studijos aukšte. Kaip ir Top Gear serijoje Jūs į pagalbą pasitelksite mažiausią pasaulyje mašiną ir turėsite galimybę paklaidžioti po painiuosius studijos labirintus. Tačiau, per anksti nesidžiaukite: vairuoti privalėsite atsargiai, kadangi kiekvienas atsitrenkimas minusuos Jums taškų. Net ir atbulinio naudojimas Jums atims brangių taškų. Ai, ką čia daugiau aiškint - NAUDOKITE RODYKLES, rinkite kavos puodelius ir sraigtus, ir pasistenkite suspėti į susitikimą.


KREIPIMASIS Į VISUS SKILTIES MAŠINŲ LENKTYNĖS MYLĖTOJUS:

Gerb, Autofanai. kaip ir visos kitos kategorijos, skiltis mašinų lenktynės turi šiokias tokias taisykles ir prašymus:
  • Mašinų lenktynės skiltis puikiai supranta, jog kaikurie lankytojai ITIN didžiuojasi žinodami daug keiksmažodžių ir nori jais pasidalint su pasauliu, bet,dėja, šiems Jūsų "žygdarbiams" skiltis Mašinų lenktynės nėra tinkama vieta, tad būkite malonūs - venkite vulgarybių/keiksmažodžių rašydami komentarus.
  • kategorijai Mašinų lenktynės labai svarbi Jūsų nuomonė, tad suteikit mums laimės ir pasidalinkite savo nuomone su mumis.
  • atradę/pastebėję kąnors, kas galėtų palengvintižaidimo Hawaiian Runner (liet. Havajietiškas Bėgimas) eigą,nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Mašinų lenktynės lankytojais.
  •  šis punktas orientuotas į aktyviuosius zaidimai88.lt bei skilties Mašinų lenktynės lankytojus: jei atradote žaidimų, kurie Jūsų nuomonę turėtų švytėti skiltyje Mašinų lenktynės, nesidrovėkite ir siųskite mums laiškus, su savo pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI ". Mes kiek galėdami stengsimes, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas sublizgėtų skiltyje Mašinų lenktynės.

Balsavimas

Žiūrėta: 50564   |   Balsų: 50   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai