Mašinų lenktynės - Street racer

Kategorija Mašinų lenktynės didžiuojasi galėdama žaidimą kupiną greičio, azarto ir svarbiausia nerealių mašinų, pradedant Toyota Celica baigiant Mclaren mercedesu.Tai žaidimas Street Racer (liet. Gatvių lenktynininkas). Išsirinkę vieną nuostabią mašiną jūs dalyvausite gatvės lenktynėse kuriose privalėsite atvažiuoti pirmas, tam, kad galėtumėte dalyvauti sekančiose. Jūsų pagrindinis ginklas - NITRO, kurį, kategorija mašinų lenktynės, pataria naudoti protingai ir nešvaistyt be reikalo. Žaidime Street Racer esančias mašinas patariame išbandyti visas.

Mašinų lenktynės - Street Racer (liet. gatvių lenktynininkas) valdymas:

Kaip jau minėjome pradžioje jūs turėsite pasirinkti vieną nuostabią mašiną iš daugybės. Išsirinkę mašiną jūs dalyvausite gatvės lenktynėse kuriose jūsų tikslas bus atvažiuot pirmam, kitaip negalėsite dalyvauti sekančiose lenktynėse. Pagrindinis Jūsų kozeris bus NITRO, kurį, kategorija mašinų lenktynės, pataria naudoti žaidimo pradžioje, tokiu būdu įgysite nežmonišką pranašumą. Bet jei norite, kad žaidimas Street Racer būtų įdomesnis nitro naudokite kada norite. Štai žaidimo valdymas kurį jums išvertė ir paruošė kategorija mašinų lenktynės:

↓←↓↑ arba W,A,S,D - vairuoti mašiną

SPACEBAR - rankinis stabdis

CTRL - keičia žaidimo Stree racer vaizdą

Shift - Nitro

P - pauzė
Z - keisti muziką
ESC - sugrįžti į meniu
meniu naudokite rodykles tam, kad rinktis ir ENTER tam, kad patvirtint pasirinkimą.

Štai kaip ir visi žaidimo Street racer paaiškinimai ir patarimai kuriuos jums paruošė kategorija MAŠINŲ LENKTYNĖS. O jei kartais JŪs, radote kokių gudrybių/patarimų kuriuos mes praleidome, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais kategorijos MAŠINŲ LENKTYNĖS lankytojais. Taip pat savo išmintimi galite dalintis mūsų FORUME .

Jei radote žaidimų kurie jūsų manymu tinka ir turėtų puikuotis kategorijoje MAŠINŲ LENKTYNĖS, nepatingėkite ir rašykite mums laiškus su savo pasiūlymais adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI " ir mes būtinai pasistengsim, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų kategorijoje MAŠINŲ LENKTYNĖS.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 118597   |   Balsų: 169   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai