Mašinų lenktynės - Parkavimas

Kadangi skiltis Mašinų lenktynės talpino žaidimus kupinus didelio greičio, staigių posukių ir tt, nusprendėme išbandyti šį bei tą naujo. Ir kaip gi Jums sekasi priparkuoti mašiną? Kategorija pristato flash žaidimą/simuliatorių Parking Perfection (liet. Parkavimas). Mokėjimas važiuot dideli greičiu ir manevruot tarp mašinų, dar neįrodo, jog mokate gerai vairuot. Neatsiejama vairavimo "meno" dalis yra Parkavimas. Žaidimas Parking Perfection (liet. Parkavimas) yra puiki praktika norintiems išmokt pastatyt mašiną sausakimšoje stovėjimo aikštelėje. Žaidimas Parking Perfection (liet. Parkavimas) pareikalaus didžiulės Jūsų kantrybės ir precizižkumo, norint išmanevruot mašiną kėbliose situacijose.

Mašinų lenktynės - Parking Perfection (liet. Parkavimas) valdymas ir patarimai:

Kaip jau minėjome šiame, skilties Mašinų lenktynės pristatomame žaidime, Parking Perfection (liet. Parkavimas), veiksmas vyks stovėjimo aikštelėse. Jūsų tikslas - pastatyti mašiną pažymėtoje vietoje. Vsikas gal ir skamba lengvai, tačiau Jums pateikiamos situacijos, garantuojame nebus lengvos: daugybė mašinų, vingiuotų posukių ir t.t., o kas svarbiausia, vos prilietus kitą mašiną žaidimą pradėsite iš naujo. Taip pat, kad viskas neužsitestų per daug ilgai, laikas bus ribotas. Tad viską susumavus Jūs turėsite nedidelį laiko bagažą, per kurį turėsite pastatyti mašiniuką į nurodytą vietą, įveikdami įvairius posokius bei stengdamiesi išvengt kitų mašinų. Beje, vos nepamiršome Jums paminėt žaidimo Parking Perfection (liet. Parkavimas) valdymo:
Klavišai - ←→ padės Jums keisti ratų poziciją, ↑↓ - atbulinis arba gazas į priekį. Na ir klavišas SPACEBAR atliks stabdžio vaidmenį. Kategorija Mašinų lenktynės linki Jums didžiulės kantrybės žaidžiant žaidimą Parking Perfection (liet. Parkavimas).

Štai tiek patarimų žaidimui Parking Perfection (liet. Parkavimas), kuriuos paruošė skiltis Mašinų lenktynės. Kadangi mes esam tokie patys žmonės kaip ir Jūs: kvepuojam oru, miegam ir t.t., kartais darome klaidų arba praleidžiame šį tą svarbaus. Štai kuom naudingi galite būti Jūs: pastebėje kąnors svarbaus, kas galėtų palengvint flash žaidimą Parking Perfection (liet. Parkavimas, nepatingėkite ir pasidalinkite savo turima informacija su kitais kategorijos Mašinų lenktynės lankytojais. Taip pat, skilčiai Mašinų lenktynės labai svarbi Jūsų nuomonė bei vertinimai.

KREIPIMASIS Į VISUS NEPRAUSTABURNIUS IR KEIKTIS MĖGSTANČIUS LANKYTOJUS:

Gerbiami lankytojai, skiltis Mašinų lenktynės ir visas zaidimai88.lt tinklapis, maloniai prašo vengt keiksmažodžių ir nepadorių žodžių. Mes puikiai suprantame, kad kaikurie lankytojai didžiuojasi galėdami išvardint daugybe keiksmažodžių įvairiomis kalbomis, bet dėja, zaidimai88.lt komentarai nėra tam skirta vieta, tad būkit malonūs, žiūrėkit ką rašot.

p.s.

Taip pat žinia visiems aktyviems ir norintiems prisidėt lankytojams: jei atradote žadimų kurie Jūsų nuomone galėtų praskaidrint skiltį Mašinų lenktynės, nesidrovėkit ir siųskit savo laiškus su pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog užpildykite KONTAKTINĘ FORMĄ . Mes kiek galėdami stengsimes, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas sublizgėtų skiltyje Mašinų lenktynės.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 47050   |   Balsų: 30   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai