Mašinų lenktynės - Parkavimas 2

Negalvokite, kad skilties Mašinų lenktynės adminai yra beširdžiai ir skūpi žmonės, kurie nieko negirdi ir nevykdo Jūsų pageidavimų. Mes sulaukėme gan nemažai komentarų (dauguma iš jų buvo su keiksmažodžiai, tad teko juos pašalint), kad pirmoji žaidimo Parkavimas dalis yra labai trumpa. Na taip, mes ne akli ir irgi tai pastebėjom, bet mums kažkaip reikėjo sužinot ar verta dėt antrąją dalį, beto kaip atrodytu jei iškart įdėtume Parkavimas 2? Nei šis, nei tas. Taigi skiltis Mašinų lenktynės pristato pilnesnę, smagesnę, antrąją žaidimo Parkavimas dalį - Parking Perfection 2 (liet. Parkavimas 2). Dabar tai prisiprašėt, pabandykit įveikt šitas užduotis!

Mašinų lenktynės - Parking Perfection 2 (liet. Parkavimas 2) patarimai ir valdymas:


Žaidimas Parking Perfection 2 (liet. Parkavimas 2), kad ir kaip būtų gaila, valdymu nesiskiria nuo pirmosios savo dalies - Parkavimas. Turbūt nė neverta dar kartą rašyt valdymą, nes pirmoji dalis Parkavimas yra iškart virš antrosios dalies Parking Perfection 2 (liet. Parkavimas 2). Na, bet tiems, kurie iškart šoko prie antrosios dalies Parking Perfection 2 (liet. Parkavimas 2) paaiškiname valdymą:
Klavišai - ←→ padės Jums keisti ratų poziciją, ↑↓- atbulinis arba gazas į priekį. Na ir klavišas SPACEBAR atliksstabdžio vaidmenį. Taigi palinkėsime lygiai to pačio kaip ir pirmoje dalyje - SėkmĖs žaidžiant žaidimą Parking Perfection 2 (liet. Parkavimas 2).

Gerbiami, skilties Mašinų lenktynės Lankytojai,

Zaidima8.lt tinklapis ir skiltis Mašinų lenktynės turi keletą prašymų/pageidavimų, Jums, mieli lankytojai:
a) atradę/pastebėję kąnors, kas galėtų palengvinti žaidimo Parking Perfection 2 (liet. Parkavimas 2) eigą,nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Mašinų lenktynės lankytojais.
b)kategorijai Mašinų lenktynės labai svarbi Jūsų nuomonė, tad suteikit mums laimės ir pasidalinkite savo nuomone su mumis.
c) Mašinų lenktynės skiltis puikiai supranta, jog kaikurie lankytojai ITIN didžiuojasi žinodami daug keiksmažodžių ir nori jais pasidalint su pasauliu, bet, dėja, šiems Jūsų "žygdarbiams" skiltis Mašinų lenktynės nėra tinkama vieta, tad būkite malonūs - venkite vulgarybių/keiksmažodžių rašydami komentarus.
d) šis punktas orientuotas į aktyviuosius zaidimai88.lt bei skilties Mašinų lenktynės lankytojus: jei atradote žaidimų, kurie Jūsų nuomonę turėtų švytėti skiltyje Mašinų lenktynės, nesidrovėkite ir siųskite mums laiškus, su savo pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI ". Mes kiek galėdami stengsimes, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas sublizgėtų skiltyje Mašinų lenktynės.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 39829   |   Balsų: 24   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai