Mario žaidimai - Super Mario Crossover

Mario žaidimai - Super Mario Crossover 

Niekad neatsibostantis ir iš mados neišeinantis Mario ir vėl lankosi skiltyje Mario žaidimai, tačiau šį kartą su savimi atsivedė visą būrį kitų Nintendo kompanijos herojų: Link („Legend of Zelda“), Billą R. („Contra“), Simoną Belmontą („Castlevania“), Mega Man ir Samus („Metroid“). Patekę į Mario valdas jie ne tik gali šokinėti, vaikščioti bet ir naudot savo ginklus, o pasinaudoję Mario pasaulyje esančiais grybukais ir gėlytemis pagerinti ir paaugti. Kiekvienas veikėjas turi išskirtinių gabumų ir funkcijų, o kas smagiausia po kiekvieno lygio arba mirimo galite pasikeisti žaidėją, taigi yra galimybė išbandyti visus Super Mario Crossover herojus. Valdymas:
RODYKLĖS - vaikčioti; taikytis aukštyn žemyn
Z - pašokti
X - šaudyti
S - ypatingi ginklai (juos turi ne visi veikėjai
Tai pagrindinis žaidimo Super Mario Crossover valdymas, tačiau ne vienintelis, kadangi galite nustatyti ir savo. Taip pat, kaip jau minėjome, kiekvienas veikėjas yra skirtingas, todėl prireiks ir skirtingų kombinacijų, kurias kiekvieno lygio pradžioje jums bus paaiškintos. Daugiau patarimų ir paaiškinimų iš skilties Mario žaidimai kaip ir nebėra, todėl belieka imtis praktikos žaidime Super Mario Crossover.


Gerbiami, Mario žaidimai fanai,

Skiltis Mario yra naujai susikūrusi ir dar visiškai tvarkinga. Mes viliames, jog tokia tvarka išliks visą laiką, tačiau tam, reikia Jūsų pagalbos, laikantis Mario žaidimai nustatytų reikalavimų bei taisyklių:

 •  Pagrindinė ir pati svarbiausia taisyklė siekiant palaikyti malonia ir žaisti palankią aplinką - N E S I K E I K T I. Visi nepadorūs, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantys kitų asmenų duomenis, pasikartojantys, siekiantys reklaminių tikslų komentarai bus ištrinti.
 • Skiltį Mario žaidimai prižiūrintys Adminai, kartais praleidžia ar pamiršta paminėti kąnors svarbaus, kas galėtų įtakoti žaidimo Super Mario Crossover eigą. Atradę naudingos informacijos, gudrybių galinčių palengvinti žaidimą Super Mario Crossover, nepatingėkite ir pasidalinkite savo išmone su kitais skilties Mario žaidimai lankytojais.
 •  Kategorija Mario žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Mario žaidimai, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: 
  info@zaidimai88.lt
     
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Mario žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Mario žaidimai, kitose zaidimai88.lt skiltyse jam atsiras vietos.

Balsavimas

Žiūrėta: 76231   |   Balsų: 126   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai