Mario žaidimai - Super Flash Mario Bros

Sveiki visi, Mario Bros fainai! Naujai susikūrusi kategorija Mario žaidimai džiaugiasi galėdama pristatyti vienos didžiausių žaidimų kompanijų produktus. Skiltyje Mario žaidimai bus išskirtinai pristatomi du, patrakę Nintendo kompanijos personažai Super Mario Bros  - Mario ir jo brolis Luigi. Nors ir kaikurie Mario žaidimai yra 2d grafikos, tačiau labai mėgiami ir vertinami, kadangi juos galime vadinti visų flash ir aplamai žaidimų proseneliais, klasika. Pirmasis žaidimas skiltyje Mario žaidimai - Super Flash Mario Bros - flash žaidimas su ilgu pavadinimu tačiau visų mėgiamas ir ne vieną kartą išbandytas ant įvairių konsolių, pavyzdžiui Gameboy. Daugiau apie žaidimą ir jo valdymą skaitykite žemiau pateiktame skilties Mario žaidimai aprašyme.


Mario žaidimai - Super Flash Mario Bros (patarimai/valdymas):

Trumpai apie pati Mario:
Žaidime Mario Bros, Mario yra vaizduojamas kaip italas gyvenantis Amerikoje, o dar tiksliau New York'e bei dirbanti santechniku, kuris kartu su savo broliu Luigi privalo nugalėti iš New York'o  kanalizacijų lendančius monstrus. Tai jis padaro užšokdamas ant jų arba apversdamas juos ant nugaros. Vėliau išleistame Super Mario Bros, pagrindinis Mario tiklslas išgelbėti princesę Toadstool iš Grybų karalystės. Jaunesnįjį Mario brolį luigį galima taip pat pasirinkti multiplayr režime ir serkti tuo pačiu siužetu.
Šioje flash versijoje Super Flash Mario Bros, kurią pristato skiltis Mario žaidimai, Jūs turėsite keliauti per lygius, kovodami(užšokdami ant jų) su įvairiais priešais (grybais) stengdamiesi išvaduoti princesę Toadstool. Žaidimo valdymas nėra sunkus:
PAŠOKTI - rodyklė į viršų
PASILENKTI - rodyklė į apačią
Į DEŠINĘ - rodyklė į dešinę
Į KAIRĘ - rodyklė į kairę

Štai tiek, tikimes naudingos informacijos, Jums, paruošė skiltis Mario žaidimai. Smagiai praleiskite laiką žaisdami žaidimą Super Flash Mario Bros.


Gerbiami, Mario žaidimai fanai,

Skiltis Mario yra naujai susikūrusi ir dar visiškai tvarkinga. Mes viliames, jog tokia tvarka išliks visą laiką, tačiau tam, reikia Jūsų pagalbos, laikantis Mario žaidimai nustatytų reikalavimų bei taisyklių:

 •  Pagrindinė ir pati svarbiausia taisyklė siekiant palaikyti malonia ir žaisti palankią aplinką - N E S I K E I K T I. Visi nepadorūs, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantys kitų asmenų duomenis, pasikartojantys, siekiantys reklaminių tikslų komentarai bus ištrinti.
 • Skiltį Mario žaidimai prižiūrintys Adminai, kartais praleidžia ar pamiršta paminėti kąnors svarbaus, kas galėtų įtakoti žaidimo Super Flash Mario Bros eigą. Atradę naudingos informacijos, gudrybių galinčių palengvinti žaidimą Super Flash Mario Bros, nepatingėkite ir pasidalinkite savo išmone su kitais skilties Mario žaidimai lankytojais.
 •  Kategorija Mario žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Mario žaidimai, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Mario žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Mario žaidimai, kitose zaidimai88.lt skiltyse jam atsiras vietos.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 137042   |   Balsų: 180   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345




Draugai

Zaidimai