Maisto žaidimai - Oro uosto oazė

Maisto žaidimai - Airport Oasis (liet. Oro Uosto Oazė)
 
Skiltis Maisto žaidimai pristato naujieną Airport Oasis (liet. Oro Uosto Oazė). Įkurtas oro uosto poilsio zonoje, Airport Oasis (liet. Oro Uosto Oazė) yra laiko valdymo žaidimas, kuriame jūs turite klientus aprūpinti norimais užkandžiais, gėrimais ir laikraščiais jiems panorus tam, kad išlaikyti jų džiaugsmo matuoklį pilną. 

Maisto žaidimai TAISYKLĖS

Kaip ir visose viešose vietose, taip ir skiltyje Maisto žaidimai galioja savos taisyklės, tačiau neišsigąskite, mes nekuriame didelių apribojimų, tik prašome laikytis elementarių, neįpareigojančių taisyklių, kurios sukurs malonią, žaisti palankią aplinką skiltyje Maisto žaidimai:
 • Kategorija Maisto žaidimai taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Maisto žaidimai, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: 
  info@zaidimai88.lt
     
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Maisto žaidimai. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Maisto žaidimai, kitose 
  zaidimai88.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 •  Manau dauguma pritars jog maisto gaminimui reikalingos palankios sąlygos. Viena iš jų - maloni ir keiksmažodžiai neapaugusi skiltis Maisto žaidimai. Maloniai prašome visų skilties Maisto Žaidimai lankytojų, nevartoti keiksmažodžių ir stengtis jog kategorija Maisto žaidimai būtų maloni maisto gaminimo zona. Visi vulgarūs, pasikartojantys, įžeidžiantys, beprasmiai, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų info. komentarai bus trinami
 • Pripažįstame, jog neretai klystame arba kąnors užmirštame, tačiau tai tik dėl to jog skiltį Maisto žaidimai prižiūri tokie pat žmogėnai kaip ir Jūs. Pastebėję gudrybių galinčių padėti žaidimui Papa's Pizza (liet. Papa's Picerija), nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Maisto žaidimai lankytojais.

Balsavimas

Žiūrėta: 12652   |   Balsų: 28   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2015-04-30 labai idomis zaidimas
by violeta
2014-10-01 idomus
by Vilma
2013-02-24 patiko siek tiek per greitas
by gerda
2012-10-27 Vika R. manau butu geriau jei tu nevartotum tokiu zodziu.Si zaidima zaidzia ir mano 6 metu pussersere ir ji moka skaityti. Labai aciu. O zaidimas,manau normalus.
by Hmm...
2012-06-19 Man patiktų,bet muzikėlė liūdna kaip per laidotuves...
by Hmm..Liūdna..
2012-01-15 zaidas labai geras: )
by agne
2012-01-01 ar cia tik 3 leveliai
by egifujute
2011-12-14 v isai nieko
by erika
2011-10-29 nsmn
by nu jo
2011-08-03 visai nk zaidimas perejau 10 lyg ir labai greitas;D************
by by vika r.
2011-05-23 siaip geras bet nelabai
by emile
2011-03-29 hmm... idomus, bet siaip greitas!
by gabryte

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai