Loginiai žaidimai - Submachine

Skiltis Loginiai žaidimai manė nebenustebins savo lankytojų, kandagi visi žaidimai yra įveikti be jokio vargo. Tačiau, ilgai ieškoję, mes pagaliau suradome žaidimą, kuris privers Jūsų delnus šiektiek paprakaituot. Tai dar vienas "pabėk iš kambario" tipo žaidimas Submachine. Tai pirmoji žaidimo dalis, kurią Jums pristato skiltis Loginiai žaidimai. O kaip jau patys supratote, po vieną flash žaidimų dalys nevaikšto, tai reiškia, kad skiltį Loginiai žaidimai papildys kitos žaidimo Submachine dalys. Dar daugiau mąstymo, prakaitavimo ir bandymo ištrūkt žaidime Submachine, kurį Jums pristato pati sukčiausia laiko švaistymo zona Loginiai žaidimai.

Loginiai žaidimai - Submachine valdymas ir patarimai:

Jei skaitėte pradžią, mes jau minėjome - žaidimas Submachine yra "pabėk is kambario" tipo. Tie kas yra žaidę panašius žaidimus skiltyje Loginiai žaidimai, viską kuo puikiausiai žino ir trina rankas iš nekantrumo kol užsikraus žaidimas. Tie, kas pirmą kartą susidūria su šio tipo žaidimais, skiltis Loginiai žaidimai mielai paaiškins ką  reik daryt: Jūsų pagrindinis tikslas - pasprukt iš kambario. Tačiau viskas nėra taip lengva kaip atrodo. Norėdami ištrūkt, Jūs privalėsite išnarplioti daugybę dėlionių, surast paslėptus raktus, daiktus, kurių pagalbą galėsite išeit į laisvę. Kaip patys suprantate - žaidimas Submachine pareikalaus Jūsų loginio mąstymo ir įžvalgumo. Kategorija Loginiai žaidimai pataria: Jeigu matote, kad žaisdami užstrigote ir nebežinot ką daryt, užėję į kiekvieną kambarį spaudinėkite visus kampus, pakampes, nes tokio tipo žaidimuose daiktai gali būti užslėpti keisčiausiose vietose.
  Štai ir visa naudinga informacija, kurią Jums dovanoja skiltis Loginiai žaidimai. Laukite tolimesnių žaidimo Submachine dalių, skiltyje Loginiai žaidimai.

 


Gerbiami, skilties Loginiai žaidimai atstovai,

1)Kartais nutinka taip, kad skilties Loginiai žaidimai adminai konors nepastebi, kąnors netaip parašo ar šiaip privelia klaidų - juk mes lygiai tokie patys žmogėnai kaip ir Jūs. Taigi skiltis Loginiai žaidimai maloniai prašo - netylėk lyg pilna burna vandens prisėmęs!Dalinkis naudinga informacija su kitais skilties loginiai žaidimai atstovais/žaidėjais. Tiek mes, tiek jie, būsime Tau dėkingi.
2) Ne visada kategorija Loginia žaidimai gali nuspėti kas domina/patraukia šios skilties lankytojus. Tikimes visoje pilkoje masėje, atsiras aktyvistų, kurie nepatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlyma skilčiai Loginiai žaidimai. Tai įgyvendinti Jūs galite netgi dviem būdais:
    a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
    
b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
Pačios protingiausios skilties Loginiai žaidimai adminai pasistengs,kad Jūsų pageidaujami žaidimai kuo skubiau sublizgėtų skiltyje Loginiai žaidimai.
3)Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Loginiai žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Loginiai žaidimai - vieta protingiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visibeprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantyskitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.

N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
4) Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Loginiai žaidimai adminai ir jų darbas B)

----->*NAUJIENA!*<------

Visi, kurie nori atrasti naujų pažinčių,kažką paskelbti, pasveikint savo draugą/ę, prisipažint meilėje, parduot žaidimą - nuo šiol visą tai galite daryti naujuose SMS shoutbox'uose (liet. sms pokalbių dežėse)!!!! Netgi du skirtingi shoutbox'ai:
1) skirtas visiem, kurie turi kažką pranešt. Siųskite SMS numeriu
1679 su raktažodžiu ZAID. Žinutės pavyzdys: ZAID Sveiki visi zaidimai88.lt fanai! (žinutės kaina 0,50 Lt.)
2) skirtas pažintim, erotiniam pokalbiam ir tik skiltyje Žaidimai suaugusiems. siųskite SMS numeriu
1656 su raktažodžiu PAZI. Žinutės pavyzdys: PAZI Sveiki visi zaidimai88.lt fanai! (žinutės kaina 1 Lt.)

*sms žinutėm galioja taisyklė NR.3.


Loginiai žaidimai - "Sukasi smegenys, sukasi smegenys..."


Balsavimas

Žiūrėta: 26053   |   Balsų: 21   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai