Loginiai žaidimai - Submachine

Skiltis Loginiai žaidimai manė nebenustebins savo lankytojų, kandagi visi žaidimai yra įveikti be jokio vargo. Tačiau, ilgai ieškoję, mes pagaliau suradome žaidimą, kuris privers Jūsų delnus šiektiek paprakaituot. Tai dar vienas "pabėk iš kambario" tipo žaidimas Submachine. Tai pirmoji žaidimo dalis, kurią Jums pristato skiltis Loginiai žaidimai. O kaip jau patys supratote, po vieną flash žaidimų dalys nevaikšto, tai reiškia, kad skiltį Loginiai žaidimai papildys kitos žaidimo Submachine dalys. Dar daugiau mąstymo, prakaitavimo ir bandymo ištrūkt žaidime Submachine, kurį Jums pristato pati sukčiausia laiko švaistymo zona Loginiai žaidimai.

Loginiai žaidimai - Submachine valdymas ir patarimai:

Jei skaitėte pradžią, mes jau minėjome - žaidimas Submachine yra "pabėk is kambario" tipo. Tie kas yra žaidę panašius žaidimus skiltyje Loginiai žaidimai, viską kuo puikiausiai žino ir trina rankas iš nekantrumo kol užsikraus žaidimas. Tie, kas pirmą kartą susidūria su šio tipo žaidimais, skiltis Loginiai žaidimai mielai paaiškins ką  reik daryt: Jūsų pagrindinis tikslas - pasprukt iš kambario. Tačiau viskas nėra taip lengva kaip atrodo. Norėdami ištrūkt, Jūs privalėsite išnarplioti daugybę dėlionių, surast paslėptus raktus, daiktus, kurių pagalbą galėsite išeit į laisvę. Kaip patys suprantate - žaidimas Submachine pareikalaus Jūsų loginio mąstymo ir įžvalgumo. Kategorija Loginiai žaidimai pataria: Jeigu matote, kad žaisdami užstrigote ir nebežinot ką daryt, užėję į kiekvieną kambarį spaudinėkite visus kampus, pakampes, nes tokio tipo žaidimuose daiktai gali būti užslėpti keisčiausiose vietose.
  Štai ir visa naudinga informacija, kurią Jums dovanoja skiltis Loginiai žaidimai. Laukite tolimesnių žaidimo Submachine dalių, skiltyje Loginiai žaidimai.

 


Gerbiami, skilties Loginiai žaidimai atstovai,

1)Kartais nutinka taip, kad skilties Loginiai žaidimai adminai konors nepastebi, kąnors netaip parašo ar šiaip privelia klaidų - juk mes lygiai tokie patys žmogėnai kaip ir Jūs. Taigi skiltis Loginiai žaidimai maloniai prašo - netylėk lyg pilna burna vandens prisėmęs!Dalinkis naudinga informacija su kitais skilties loginiai žaidimai atstovais/žaidėjais. Tiek mes, tiek jie, būsime Tau dėkingi.
2) Ne visada kategorija Loginia žaidimai gali nuspėti kas domina/patraukia šios skilties lankytojus. Tikimes visoje pilkoje masėje, atsiras aktyvistų, kurie nepatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlyma skilčiai Loginiai žaidimai. Tai įgyvendinti Jūs galite netgi dviem būdais:
    a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
    
b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
Pačios protingiausios skilties Loginiai žaidimai adminai pasistengs,kad Jūsų pageidaujami žaidimai kuo skubiau sublizgėtų skiltyje Loginiai žaidimai.
3)Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Loginiai žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Loginiai žaidimai - vieta protingiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visibeprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantyskitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.

N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
4) Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Loginiai žaidimai adminai ir jų darbas B)

----->*NAUJIENA!*<------

Visi, kurie nori atrasti naujų pažinčių,kažką paskelbti, pasveikint savo draugą/ę, prisipažint meilėje, parduot žaidimą - nuo šiol visą tai galite daryti naujuose SMS shoutbox'uose (liet. sms pokalbių dežėse)!!!! Netgi du skirtingi shoutbox'ai:
1) skirtas visiem, kurie turi kažką pranešt. Siųskite SMS numeriu
1679 su raktažodžiu ZAID. Žinutės pavyzdys: ZAID Sveiki visi zaidimai88.lt fanai! (žinutės kaina 0,50 Lt.)
2) skirtas pažintim, erotiniam pokalbiam ir tik skiltyje Žaidimai suaugusiems. siųskite SMS numeriu
1656 su raktažodžiu PAZI. Žinutės pavyzdys: PAZI Sveiki visi zaidimai88.lt fanai! (žinutės kaina 1 Lt.)

*sms žinutėm galioja taisyklė NR.3.


Loginiai žaidimai - "Sukasi smegenys, sukasi smegenys..."


Balsavimas

Žiūrėta: 25753   |   Balsų: 20   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2012-05-18 muzika kazkokia labai keista baisi.
by Orinta
2012-04-05 Muzika labai šiurpi kažkokia ;//
by By Orinta
2012-04-05 perejau visa ziauriai fainas
by mia
2012-03-04 saukstas kury turit nueinat kur elektros skidine ar kaip ja uzdeta ant laidu ir gausit paskutini trikampi
by nera
2011-03-20 kodas 4913
by lg
2011-01-17 tik nerandu paskutiniu daigtu xDDDD
by [The Pro Noob]
2011-01-17 neblogas game
by [The Pro Noob]
2010-07-12 kur rasti is virsaus kairy trikampy?
by by karolina
2010-06-13 ziauriai lengvas perejau per penkias minutes. labai lengva viska surasti ir sudeti i reikiamas vietas!
by kristy
2010-03-31 nerandu rutuliuko kaip rasti
by auksinis kardas
2010-01-30 idomus yra visa pereju
by laurynas
2010-01-05 Kur deti ta rata? (think)
by :S
2009-11-08 jega praejau per 2min.fainas zaidas
by ina
2009-10-17 paskutine dalis laikrodije
by bis
2009-08-21 praejau nesunkus bet biskuti reikejo pagalbos
by rasyte
2009-08-17 o visu daiktu nebutinai teriekia paimti sauksta,laiska(ar kas ten .),moneta,tus trikampius,rutuliuka..........
by wikasss
2009-07-05 ketvirtasis trikampis yra laikrodyje... kad ji atidarytute jums reikia nueiti i ta kambari kuriame jus radote sauksta, t.y, kur uzdejote apvale rankenele ant vamzdzio... jums reikia nustatyti tu apacvioje esanciu "vamzdziu" padetis 1- 2| 3| (is kaires i desne) tuomet pasukate rateli, ir uzlipate i pati virsu kur prakiures vamzdis randate rutuliuka, ji uzdedate ant laikrodzio siulelio ir viskas ... randate kervirtaji trikampi...
by Barbie_Killer
2009-07-05 sauksta reikia padeti ant tu laidu kuriais teka elektros srove..
by Barbie_Killer
2009-06-27 Lengvas, labai greit praėjau.. ;P
by Paw ;]
2009-06-01 perejau visa zaida!!
by ganga
2009-05-29 kaip suras virsutini desni trikampi
by ganga
2009-05-24 jei jum lengas prasykit kaip rast is virsaus kairi trikapi!
by ganga
2009-05-22 labai lengvas zaidimas
by Milduska
2009-05-22 be vieno trikampio perejau!!!jahu ! aciu tau odie*! hmm...tik nesuprantu kaip odie* galejo prer 5minutes pereiti si zaidima ir kaip rast is kaires virsutine trikampio dali. meldziu parasykit kas nors kap ja rasti.
by ganga
2009-05-11 Lengvas, perėjau per 5min... ;D Ce reikia tiesiog spaudinėti beleka, nes seip labai lengvas zidimukas... ;D Pirmiausia surinkit visus duotus daiktus... Tada tam kambary kur šaukštas pakelkite ten kažkokius diktus du galinius ir ant vamždio uždėkite ta ratuka- pasukti ratuka...;D Tada tam kambary kur vamzdis "sloguoja" paimti kažkoky rutuliuka ten matysite, bus ant žemės ;D hmm..Tada tam kambary kur varpai paskambinkit belenkaip varpais keleta kartu, kyr duos ta kortele uždėt ant tokio ratu, kur kaba ant sienos viršutiniame aukšte iš šio kambario eiti dukart y dešine ir ten yra kur suvesti koda, kodas parašytas ant monetos: 4913 ;} Tada paimsit ta ka duos skrinioj... O...Toliau...žaiskite patys ;PP tik galiu pasakyti tiek kad labai mazai reikia logikos surinkti visus daiktus ir sudėti y reikiamas vietas ;PP
by Odie*
2009-05-07 kur rast visus daiktus tame zaidime?
by ganga
2009-04-05 Geras žaidimas tik aš logikos neturiu. ;{
by Akvile
2009-03-24 neblogas
by gita
2009-03-20 Labai įdomus ir lengvas, perėjau.
by Vaiva
2009-03-15 lb idomus zaidimas perejau
by san :)

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai