Linksmi žaidimai - Ragdoll Avalanche 2

Linksmi žaidimai - Ragdoll Avalanche 2

Kaip manote ar lengva būtų valdyti bekauli žmogų? Geriau neieškokite atsakymo, o iš pradžių pabandykite suvaldyti skudurinę lėlę žaidime Ragdoll Avalanche 2, kurį pristato skiltis Linksmi žaidimai. Tikslas paprast - išvengti visų krentančių smaigalių, nes pataikę į lėlę jie susmulkins ją į mažiukus gabaliukus. Lėlė valdoma tarsi būtų tampoma už galvos, o visas jos kūnas tabaluojasi iš paskos, taigi užduotis ne iš lengvųjų, nes turėsite stebėti kaip juda kiekviena galūnė. Judėti galite visomis kryptimis, tik būkite atsargūs - vos spustelėjus lėlė staigiai pradeda judėti. Valdymui naudokite RODYKLES.


Linksmi žaidimai skilties taisyklės/prašymai:
  • Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Linsmi žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Linksmi žaidimai - vieta šmaikštiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visi beprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantyskitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.
N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
  • Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Linksmi žaidimai adminai ir jų darbas B)
  • Atleiskit jei kartais grupės Linksmi žaidimai ir Jūsų skoniai nesutampa, mes juk ne telepatai ir negalime numatyt kas domina mūsų lankytojus. Tačiau Jūs galėtumėte palengvint mūsų dalią: siųskite mums laiškus su savo mėgstamų žaidimų pasiūlymais, kurie Jūsų nuomone turėtų atsidurti skiltyje Linksmi žaidimai. Tai padaryti galite netgi dviem būdais:
     a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
     b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
    Pačios linksmiausios skilties Linksmi žaidimai administracija pasistengs, kad Jūsų pageidaujami žaidimai puikuotųsi skiltyje Linksmi žaidimai.
  •  NE visuomet skiltis Linksmi žaidimai būna teisūs ir viską pastebi. Mes taip pat darome žioplas klaidas, kadangi esame tokie patys individai kaip ir Jūs. Tad jei pastebėsite kąnors, ką skiltis Linksmi žaidimai praleido, nepastebėjo ar suklydo, netylėkite - pasidalinkite naudinga informacija su kitais skilties Linksmi žaidimai lankytojais/žaidėjais. Tiek skiltis Linksmi žaidimai, tiek jos lankytojai bus Jums dėkingi

Balsavimas

Žiūrėta: 7061   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai