Linksmi žaidimai - Paspausk spalvą

Šį kartą skiltis Linskmi žaidimai nusprendė ištirti/parodyti kaip veikia Jūsų smegenys. Turbūt Jus imsit abejot, jog pakliuvot ne į kategorija Linksmi žaidimai, o į rimtą, mokslinį tyrimų centrą. Deja, skiltis Linksmi žaidimai sugeba visus rimtus dalykus paversti juokais ir linksmybėm. Tai įrodys žaidimas Click The Colour (liet. Paspausk Spalvą). Žmogaus smegenys yra linkusios sakyti, vykdyti tai, kas yra rašoma, netikit? Išbandykit žaidimą Click The Colour (liet. Paspausk Spalvą) ir galime lažintis jog užtruksite kol priprasite daryti atvirkščiai.

Linksmi žaidimai  - Click The Colour (liet. Paspausk Spalvą) valdymas/patarimai:

Kaip jau minėjome, skiltis Linksmi žaidimai šį kartą Jums siūlo žaidimą, kuris įrodys kaip veikią Jūsų pasamonė ir smegenys. Žaidime Click The Colour (liet. Paspausk Spalvą) Jūsų pagrindinis tikslas paspausti tą spalvą, kuria yra nuspalvintas duotas žodis. Kartojame dar kartą: TURITE PASPAUSTI ŽODŽIO SPALVĄ, NE ŽODĮ. O kad pasunkint reikalus ir apkraut Jūsų raumenį vadinamą smegenys, paspausti spalvai Jūs turėsite vos kelias sekundes. Šį kartą skiltis Linksmi žaidimai neturi jokių patarimų žaidimui Click The Colour (liet. Paspausk Spalvą).
Manote pajėgsite susidorot su šiuo, grupės Linksmi žaidimai eksperimentu?

 


Ištikimieji, grupės Linksmi žaidimai lankytojai,

 

Vieni gali teigti jog taisyklės yra sukurtos tam, kad jas laužyt. Tačiau skiltis Linksmi žaidimai mano atvirkščiai: laikantis jų aplinkui vyraus tvarka ir visi jausis laimingi, bentjau taip bus jei laikysites šiokių tokių skilties Linksmi žaidimai prašymų/taisyklių:

  • Visi turbūt esat girdėję jog dvi galvos geriau už vieną. Skiltis Linksmi žaidimai ne visuomet pastebi/pamini visas žaidimo gudrybes, paslaptis ar valdymo klavišus. Bet juk tam yra Jūsų galvos - pastebėję kąnors, kas galėtų palengvinti žaidimo Click The Colour (liet. Paspausk Spalvą) eigą, nepašykštėkit ir pasidalinkit savo žiniomis su kitais skilties Linksmi žaidimai lankytojais
  • Ne visuomet grupė Linksmi žaidimai gali nuspėti kokie būtent žaidimai tenkintų Jūsų norus. Iki tol kol išmoksime skaityt mintis, tikimes Jūsų pagalbos: jei radote flash žaidimų, kuriais norėtumėte pasidalinti su skilties Linksmi žaidimai fanais, nepatingėkite ir siųskite laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tai padaryti įmanoma dviem  būdais:
       a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
       b)palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI"
    o gavę Jūsų laiškus su pageidavimais, pasistengsime, kad Jūsų mėgiamas žaidimas sublizgėtų skiltyje Linksmi žaidimai.
  • Kas dar nesuprato, skiltis LINKSMI ŽAIDIMAI yra skirta žaidimams, kurie pakelia nuotaika talpinimui, taigi būkite malonus ir pasistenkite, kad ta linksma nuotaika neišblėstų. O tiem kas dar nesuprato, aiškiname: skiltis Lisnksmi žaidimai MALONIAI PRAŠO NESIKEIKTI!!!!! Visi pasikartojantys, beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, nešvankūs, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai trinami.
  • Nepamirškit pagirti skilties Linksmi žaidimai Administracijos bei jos darbų.

----->*NAUJIENA!*<------

Visi, kurie nori atrasti naujųpažinčių,kažką paskelbti, pasveikint savo draugą/ę, prisipažintmeilėje, parduot žaidimą - nuo šiol visą tai galite daryti naujuose SMS shoutbox'uose (liet. sms pokalbių dežėse)!!!! Netgi du skirtingi shoutbox'ai:
1) skirtas visiem, kurie turi kažką pranešt. Siųskite SMS numeriu
1679 su raktažodžiu ZAID. Žinutės pavyzdys: ZAID Sveiki visi zaidimai88.lt fanai! (žinutės kaina 0,50 Lt.)
2) skirtas pažintim, erotiniam pokalbiam ir tik skiltyje Žaidimai suaugusiems. siųskite SMS numeriu
1656 su raktažodžiu PAZI. Žinutės pavyzdys: PAZI Sveiki visi zaidimai88.lt fanai! (žinutės kaina 1 Lt.)

*sms žinutėm galioja taisyklė NR.3.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 16114   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai