Linksmi žaidimai - Nirvana

PERSPĖJIMAS VISIEMS RIMTIEMS
Mieli,skilties Linksmi žaidimai, lankytojai, norime įspėti, jog skiltis Linksmi žaidimai neveltui taip pavadinta: joje talpinami tik linksmiausi žaidimai, todėl ir Jūs privalote tokie būti. Visi piktai nusiteikę, niurzgiantys, bambantys asmenys yra nepageidaujami draugiškoje ir visuomet gerai nusiteikusioje kategorijoje Linksmi žaidimai. Taip pat neatsakome dėl sukelto, vitamino C, pertekliaus,kurį pagaminsite juokdamiesi. Smagiai leiskite laiką ir neburnokite žaisdami skiltyje Linksmi žaidimai. Mes nejuokaujam.
DĖKOJAME UŽ DĖMESĮ

 
Linksmi žaidimai - Nirvana
 
Šį kartą užteks juokauti - geriau pamedituokite kartu su skiltimi Linksmi žaidimai. Jūsų tikslas per tam tikrą laiką pasiekti nirvanos stadiją medituojant ir neprarasti pusiausvyros. Ratas besisukantis aplink Jus turi pereiti per visą kūną, o norint tai atlikti privalote laikyti tiesią pusiausvyrą. 

 Linksmi žaidimai skilties taisyklės/prašymai:
  • Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Linsmi žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Linksmi žaidimai - vieta šmaikštiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visi beprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantyskitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.
N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
  • NE visuomet skiltis Linksmi žaidimai būna teisūs ir viską pastebi. Mes taip pat darome žioplas klaidas, kadangi esame tokie patys individai kaip ir Jūs. Tad jei pastebėsite kąnors, ką skiltis Linksmi žaidimai praleido, nepastebėjo ar suklydo, netylėkite - pasidalinkite naudinga informacija su kitais skilties Linksmi žaidimai lankytojais/žaidėjais. Tiek skiltis Linksmi žaidimai, tiek jos lankytojai bus Jums dėkingi
  • Atleiskit jei kartais grupės Linksmi žaidimai ir Jūsų skoniai nesutampa, mes juk ne telepatai ir negalime numatyt kas domina mūsų lankytojus. Tačiau Jūs galėtumėte palengvint mūsų dalią: siųskite mums laiškus su savo mėgstamų žaidimų pasiūlymais, kurie Jūsų nuomone turėtų atsidurti skiltyje Linksmi žaidimai. Tai padaryti galite netgi dviem būdais:
     a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
     b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
    Pačios linksmiausios skilties Linksmi žaidimai administracija pasistengs, kad Jūsų pageidaujami žaidimai puikuotųsi skiltyje Linksmi žaidimai.
  •  Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Linksmi žaidimai adminai ir jų darbas B)

Balsavimas

Žiūrėta: 6640   |   Balsų: 10   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2016-02-10 krabas visada eina i kaire puse, tik piaklruso, kokia veliava ant kairiojo kiauto uzklijuoja seimininkas susimastykit, kas cia tikrasis spejikas gal kokia expertu chebra /ddyedl.com [url=/coojdhc.com]coojdhc[/url] [link=/fhmtxbfjp.com]fhmtxbfjp[/link]
by krabas visada eina i kaire puse, tik piaklruso, kokia veliava ant kairiojo kiauto uzklijuoja seimininkas susimastykit, kas cia tikrasis spejikas:) gal kokia expertu chebra;) http://ddyedl.com [url=http://coojdhc.com]coojdhc[/url] [link=http://fhmtxbfjp.co
2016-02-08 Time to face the music armed with this great intnfmarioo.
by Time to face the music armed with this great intnfmarioo.
2014-06-19 nesamone fukaka
by rolandas
2013-11-17 visai neko
by rolandas
2013-04-20 nu man tai kazko neidomu...
by mergiote
2012-10-16 patiko je ga ir dar pliusas kad as nesikeikiu
by monika ka
2011-11-07 Perejau ;/ Bet cia S.ud.As
by Nainushka*
2011-09-06 *****
by ane
2011-06-03 o man visai patiko
by bulvike04

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai