Linksmi žaidimai - Icriminati

DĖMESIO
 
Skiltis Linksmi žaidimai skirta itin linksmų plaučių asmenims,  optimistams ir mėgstantiems išdaigas. Jeigu Jūs neatitinkate skilties Linksmi žaidimai standartų maloniai prašome palikti skilti Linksmi žaidimai, kadangi tolimesnis Jūsų buvimas gali pakentkti Jums bei kitiems kategorijos Linksmi žaidimai lankytojams, užkrėčiant juos savo niūrumu ir slogia nuotaika. Tolimesnis Jūsų buvimas kategorijoje Linksmi žaidimai yra garantas mums jog esate linksmuolis/ė ir skleidžiate tik gėrį.
 
AČIŪ UŽ DĖMESĮ
 
Linksmi žaidimai - Incriminati valdymas/patarimai
 
Na ką, linksmuoliai ir linksmuolės, skiltis Linksmi žaidimai su nekantrumu dovanoja naują žaidimėlį, kuris puikia atspindi šiuolaikinio jaunuolio gyvenimą. Ot bėda nutiko, vienam skilties Linksmi žaidimai atstovui - grįžo jo tėvai. Atrodytų lyg ir nieko baisaus, tačiau užėję į jo kambarį pamatytumėte kaiką tikrai bauginančio - didžiulę netvarką ir daugybę įrodoymų, kad tėvų vaikelis jau toli gražu nebe vaikas, o tikras palaidūnas. Bet kieno pusėje gi mes? Aišku, kad vargšo jaunuolio, todėl ir ieškome pagalbinikų, kurie galėtų pagelbėti žaidime Incriminati.  Žaidimas bus puiki proga pasitikrinti ar Jūs sugebate greitai valdyti savo pelę, kadangi žaidimas Incriminati, valdomas tiktai pelės pagalba. Jūsų tikslas, sukrauti visus daiktus į tinkamas vietas, kad jų nepastebėtų tevai.  Vieta kur slėpti Jums bus parodyti, o laiko kiekis tikrai ribotas, taipkad nežioplinėkite perdaug, nes tėvai jau lipa laiptais.
 
Tai kaip ir visa informacija žaidimui Incriminati, kurią parengė skiltis Linksmi žaidimai. Viskas priklauso nuo Jūsų žaidime Incriminati.


Balsavimas

Žiūrėta: 11985   |   Balsų: 12   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai