Linksmi žaidimai - Gerai subalansuota dieta

Gal kartais planuojate dirbti padavėju greito maisto restorane ar nesioti maistą per rungtynes? Jei taip, išpradžių, kategorija linksmi žaidimai siūlo išbandyti save žaidime Well Balanced Diet (liet. Gerai Subalansuota Dieta). Ir pamatysite, kad nešt padėklą pilną maisto nėra taip lengva, kaip iš tiesų atrodo.

Linksmi žaidimai - Well Balanced Diet (liet. Gerai Subalansuota Dieta) valdymas ir patarimai:

Žaidime Well Balanced Diet (liet. Gerai Subalansuota Dieta) Jūsų draugelis Jed paruošia jums sąrašą su visais savo pageidaujamais užkandžiais, už tai, kad jis jus pavežė į lenktynes. Jūs privalėsite atnešt jam viską, kitaip kulniuosit namo pats. Atėję prie baro pasirinkite kurį nors iš duotų COMBO rinkinių ir neškite Jed'ui. Tam, kad jūsų padėklas neišvirstų balancuokite jį pelyte, judindami ją į šonus, o tam, kad išvengt kliūčių esančių kelyje, naudokite rodykles, kurios pakeis jūsų judėjimo krypti ir padės išvengt žaidime Well Balanced Diet (liet. Gerai Subalansuota Dieta) esančių kliūčių.
 
Štai ir visi patarimai kuriuos jums paruošė kategorija Linksmi žaidimai. Tikimes žaidimas Well Balanced Diet (liet. Gerai Subalancuota Dieta) patiks jums. Na, o jei susidūrėte su kokiais sunkumais, arba radote kąnors, kas palengvintų žaidimą, nepasididžiuokite ir pasidalinkite savo žiniomis/problemomis su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais.
 
Beje, jeigu naršydami internete radote žaidimų kurie jūsų nuomone tiktų kategorijai Linksmi žaidimai, nepatingėkite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite laiškelį skiltyje "KONTAKTAI", ir mes būtinai pasistengsime, kad jūsų noriams žaidimas pakliūtų į kategorijos Linksmi žaidimai sąrašus.

Balsavimas

Žiūrėta: 19311   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2013-03-09 nunesieu 3 kartos is eiles poto greit ir daugieu nest ir ilgas keles
by eimantas
2012-03-08 per sunkus ir NELABAI
by rewwer
2011-07-22 man per sunkus
by Mileta
2010-03-23 good games
by hanah montana
2009-10-28 sunkus, bet fainas
by emile
2009-03-21 idomus
by Aleksandras
2009-03-20 fainas
by goda
2009-03-13 geras
by ausra

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai